SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris prawie 4 miesiące nauki i przyzwyczajanie się do nowego jedzenia. :)

DNT

Konsumpcja
1. Buła pełnoziarnista (nie miałem nic innego pod ręką, a musiałem wziąć leki)
2. 300 g piersi z kurczaka gotowane + marchewka z groszkiem
3. Z wywaru z kury pomidorowa + 100 g ryżu
4. 2 x whey UNS z mlekiem
5. Twaróg 100 g + 150 g jogurt naturalny

i 2 butelki wody mineralnej 1,5 l.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Jaką redukcje teraz robisz czy co? ogólnie to bierz się do roboty bo wydaje mi ze "ślizgasz się po temacie"

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
On tutaj nam sie slizgal od poczatku ale raz jest lepiej raz gorzej ale ogolnie na plus ;) wazne ze nie przestaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Obecnie teraz jest lepszy okres i mam nadzieje ze zostanie z nami na dluzejjjj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Dnatural zrzucam kabana i ogólnie poprawa zdrowia, nawyków etc.
Cielu w moim przypadku grunt to iść do przodu, choćby małymi kroczkami ale do przodu :)
Doris zostaje, nigdzie się nie wybieram. Co do proporcji - więcej tłuszczu mniej węglowodanów - ?

W dniu wczorajszym

Mój jadłospis wyglądał identycznie jak w dniu poprzednim, przy czym zjadłem jeszcze grejpfruta.
Zaś odnośnie treningu, ćwiczone były barki trzema podstawowymi ćwiczeniami oraz mięśnie brzucha.

Dzień dzisiejszy środa

Był dniem nietreningowym. Ogromny kaszel, piach w oczach i ogólne trudności w oddychaniu. Czyżbym miał alergię na pyłki brzozy ? oby nie. Oczywiście angina jeszcze nie minęła, gdzie nie gdzie czai się ten biały szajs. Miałem dzisiaj przyjemność zjeść jogurt grecki, ale nie ostał się w moim organizmie zbyt długo - czyli wykasowuje go z menu - reszta dnia, kurczak, trochę makaronu pełnoziarnistego, whey, jogurt naturalny oraz twaróg. No i oczywiście warzywa. Przy takich ilościach białka strasznie chce mi się pić, ale to chyba tak powinno być.

Zapomniałem napisać, że miałem robioną morfologię. Wszystkie parametry w normie, ukierunkowane prawostronnie, czyli raczej czegoś więcej niż mniej w mojej krwi. Lekarz zwrócił głównie uwagę na zwiększoną ilość białych krwinek -prawie max normy-, ale to prawdopodobnie wina tej anginy oraz na to, wg parametrów mam lepką "gęstą" krew. Też prawie max normy, ale nie wiadomo czemu.

Także tak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrowia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
MaksymS - dzięx, dzisiaj już oczy normalnie i oddychanie też.

DT

TRENING

1. Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc , z supinacją 8 serii
2. Wyciskanie francuskie sztangielki w siadzie, jednorącz 3 serie
3. Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 3 serie
4. Pompki w podporze tyłem 3 serie

KONSUMPCJA
1. Omlet - 4 jajka + 50 g lubella pełnoziarnista + groszek + oliwa z oliwek

2. Whey UNS z mlekiem
3. Kurczaki duszone + warzywa + oliwa z oliwek

4. Whey UNS z mlekiem + pół grapfruita
5. Twaróg 125 g + jogurt naturalny 150 + banan 60 g

Trochę burczało w brzuchu, więc dorzuciłem pepsi max, sam smak zero kalorii he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
DT

TRENING

15 min joga + 30 min cardio

KONSUMPCJA

1. Omlet 4 jajka + 60 g mąki pełnoziarnistej + szczypior + oliwa z oliwek 15 g
2. Whey UNS 35 g z mlekiem 150 ml
3. Pierś z kurczaka 200 g + warzywa 300 g
4. Miruna 200 g
5. Twaróg 125 g + jogurt naturalny 150 g + dżem 15 g

SUPLEMENTACJA
ZMA

Zrobię sobie przerwę od tego twarogu. Mam wrażenie jak bym był trochę "obrzmiały"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wiele osób źle toleruję twaróg- może i Ty masz z nim problemy przy regularnym jedzeniu?
odnośnie tej maki pełnoziarnistej - omlet nie jest przez nią za bardzo zbity? Ja kiedyś jak zrobiłam z niej to musiałam wyrzucić go do kosza. Od tamtej pory robię na płatkach owsianych.

Skórę ze skrzydełek ściągałeś ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Patelnię w czasie smażenia przykrywam i w ten sposób woda zatrzymuje się w placku. Można mieć nawet wrażenie, że jest trochę puszysty. Jutro może zrobię zdjęcie jak wygląda przekrój takiego placka.

Co do skrzydełek - trochę zjadłem - trochę wyrzuciłem tej skóry. Ale większości się pozbyłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium