SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
zawsze początki ida najlepiej ale już nie obcinaj węgli daj ciału pojeść :D złapie troszke mieska a fat będzie przepalał :)


Przecież z tej miski nie ma nawet co ucinać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Bobeuszz
Zła wiadomość jest taka, że zamówiony whey uns nie dotarł do mnie, co jest dość dziwne, całe szczescie, że nie zapłacone. W pon zamówię na necie


1. Jak może coś dojść co nie jest opłacone ?
2. Skoro teraz chcesz zamówić na necie to gdzie zamawiałeś wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Amber, Cielu, Roli - No już dzisiaj wróciłem do życia, no i generalnie fajnie
Stasiakov - u mnie weekend to nie koniecznie sobota - niedziela, czasem może być to środa - czwartek. No ale tak jest jak się nie jest na etacie.
Doris -
UNS-SUPPLEMENTS ad1.) W przypadku transakcji na kwotę wyższą niż 100 zł, zazwyczaj płacę w momencie otrzymania towaru. Różnie to bywa dzisiaj, ale dla mnie jest to bezpieczniejsze.
ad2.) Poszedłem do sklepu, takiego normalnego i mówię: masz ? mówi nie mam, ale zamówię. No to jak będzie to wezmę. No i dzisiaj było to wziąłem.

Dzień 36

Trening

Dzisiaj na siłownię poszedłem pieszo z racji tego, że trening nóg.

1. Przysiad ze sztangą na barkach 3 x 40/50/60 kg
2. Prostowanie nóg w siadzie. 3 x 20/20/20 kg
3. Uginanie nóg w leżeniu 3 x nie wiem ile kg
4. Spięcia na palce w staniu. 3 x 15/25/25 kg

Zapewne jutro przyda się balkonik do chodzenia he. Trochę rypie mnie w krzyżu po tym treningu jak się schylam. Mam nadzieję, że jutro przejdzie.

Konsumpcja

1. Śledź marynowany 120 g + 2 bułki pełnoziarniste (2x 60 g)
2. UNS whey 30 g + 150 ml mleko
3. Filet z kury w przyprawie węgierskiej 120 g + 70 g ryż jaśminowy + 100 g pikle
4. Szynka 100 g + bułka pełnoziarnista 60 g

Zostało mi jeszcze trochę kury i ryżu, więc pewnie w nocy oszamam.

Suplementacja
Witaminy i minerały, sylimarol. ZMA

Dzisiaj już mam upragnionego whey-a. Muszę ocenić ten produkt bardzo pozytywnie. Rozpuszcza się znakomicie. Nie ma żadnej piany. Nie ma też odczucia "piasku" . Smak jak dla mnie dość słodki, ale nie tak mdlący jak np biała czekolada. Nie wiem, czy malina to był dobry wybór, bo dla mnie to raczej poziomka he, ale inni mówią, że to malina. No i co ważne, nie czuję żadnego dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego co dla mnie jest mega istotne. Jestem przekonany, że dokonałem świetnego wyboru, a tym samym zakupu, więc hasło: "Dla innych to tylko biznes, dla nas to pasja" jest jak najbardziej uzasadnione.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Podaj numer zamówienia jak możesz które do Ciebie nie dotarło.Jesteśmy producentem a nie firmą krzak z Internetu i nie w naszym interesie jest kogokolwiek oszukiwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Nikt nikogo nie oszukał. Nie mam numeru zamówienia, bo produkt zamówiłem w sklepie stacjonarnym. Po prostu hurtownia, w której ten sklep zamawia towar nie wysłała do niego paczki w czwartek, a w piątek. Stąd wynikło opóźnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
czyli nie zamawiales na stronie UNS tylko w sklepie ? bo sie zamieszanie zrobiło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Najważniejsze, że białko już jest w Twoich rękach i jesteś zadowolony ze swojego wyboru;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taka wielka pucha pysznego białka no zazdroszczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
no wazne że smakuje i nie ma rewolucji :) jeszcze sie nie spotkałem by ktoś miał a po innych miewaja tak że kozak :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium