SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
rozstępy zawsze na propsie :D to są rany wojenne :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
rozstępy zawsze na propsie :D to są rany wojenne :P


Też mam - na szczęście tylko z tyłu na udach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris Czuję, że organizm przestawił mi się już na te zdrowe produkty. Po zjedzeniu białego pieczywa czy tłustego boczku (chociaż jest smaczny) po prostu źle się czuję. Co najwyżej mogę mieć problemy z ilością pożywienia, ale z czasem i to się unormuje.

Cielu Ostatnio u koleżanki widziałem, która się mocno roztyła takie wielkie, gigantyczne ponad centymetr szerokości. Moje to jakieś takie małe szramki he. Ale mam :)

DNT

Dzień bardzo gorący, jedzenia nie za wiele, ale teraz na wieczór czuję, że idzie apetyt jak temp. spada :)

Konsumpcja

1. Serek wiejski, banan + dżem.

2. Ziemniak, udka faszerowane ceblą + mizeria ( pierwszy raz w życiu trybowałem udka, smakują o wiele lepiej bez kości)

3. Naleśniki z twarogiem
4. jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Poproszę instrukcje obsługi odnośnie tych udek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Instrukcja obsługi udek:

Niżej wklejam film jak się trybuje udka.



Zrobiłem tak samo jak koleszka na filmie. Udało się za pierwszym razem. Po wyjęciu kości mięcho rozbija się tłuczkiem, a w powstałą kieszonkę ładuje się co się chce zjeść. + bo można kurę z dwóch stron przyprawić. Ja dałem przyprawę węgierską, a do środka smażoną cebulę i wszystko razem upiekłem.

----------------------------------------------------------

Jest upał leżę i nic nie robię. Przy każdym ruchu leje się ze mnie jak z Chlebowskiego na konferencji he. Całkowity brak apetytu, ale ale ale
Nie miałem ochoty na nic ciepłego, więc zrobiłem sobie galaretki z dużą ilością kurczaka i tak je jem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Pierwsze widzę, że można takie cuda z udkiem wyprawiać aczkolwiek za dużo roboty skoro kość nie przeszkadza w niczym tak na prawdę :D

Te galaretki to też z dużą ilością marchewki i zieleniny widzę ;)

A jak treningi kolego?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
No właśnie zaraz idę na trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bobeuszz
No właśnie zaraz idę na trening :)


Super, czekamy na wypiskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
DT

Trening
20 min treningu brzucha i 20 min biegania. Trochę słabizna, ale rozbolała mnie głowa, a w tych temperaturach nie ma co się mega forsować.

Konsumpcja


Wpadły też 2 x whey UNS z mlekiem, a w tej aplikacji nie ma Whey Classic UNS, wiec wynik kaloryczny trochę zaniżony.



Suplementacja

Whey, witaminy B, sylimarol.


Miałem dzisiaj trochę śmieszną sytuację, oczywiście była śmieszna jak miała miejsce. Teraz to nie koniecznie he.
Wpadam do Lidla, gość grzebie w filetach z kurczaka, też po nie przyszedłem. Ja po serki wieśniackie i on po serki wieśniackie, ja po twaróg i on też he i tak krok w krok. Ja po makaroni pełnoziarnisty i on też.

"Normalnie ubaw po pachy "

Ciekawa rzecz zobaczyć, że jest więcej osób, które zdrowo jedzą. Przychodzą po konkretne zdrowe produkty i nie dają się skusić na cukier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Może mu się po prostu spodobałeś?:D


Kiedy zobaczymy u Ciebie jakiś normalny trening?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium