SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris - ale w jakim sensie ? że mało jem, czy ilość produktów do przyrządzania posiłków jest mała ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5961
Mało jesz bobeusz, mało jesz. Policz kiedyś ile tam jest kcal i przejrzyj wcześniejsze posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bobeusz a dziś co tam u Ciebie? może pojadłeś coś więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ze mało produktów znów i 3 posiłki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Jestem przekonany, że powodem tego jest to, że mi te posiłki nie smakują. Może i jest to zdrowe, ale nie jest to smaczne. Nie wiem, może się tym już przejadłem, ale jedzenie wg mnie ma choć trochę sprawiać przyjemność. A jak sobie pomyślę, że dzisiaj na śniadanie miał bym zjeść jajecznicę to aż mnie podbija.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bobeuszz
Jestem przekonany, że powodem tego jest to, że mi te posiłki nie smakują. Może i jest to zdrowe, ale nie jest to smaczne. Nie wiem, może się tym już przejadłem, ale jedzenie wg mnie ma choć trochę sprawiać przyjemność. A jak sobie pomyślę, że dzisiaj na śniadanie miał bym zjeść jajecznicę to aż mnie podbija.



też mam z tym problem . Ostatnio nie mogę już patrzeć na kurę , nie mam ochoty na nic innego niż biała buła
Zrobiłam sobie wolne od trzymania miski na czas sesji i ciężko mi teraz wrócić do całkowicie czystej miski i dużej ilości mięcha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
a nie mozesz zrobic omleta ? a nie mozesz kupić syropów z waldena 0kcl ? kupisz toffi i polewasz i tyle :) kwestia zasobów finansowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Omlet z owocami/ orzechami/ polewą z białka to idealne rozwiązanie - jak to Ci nie będzie smakować to nie wiem już.... Może uda Ci się zredukować na białych bułkach tak jak piszę Hannah.
A może problem leży w słabym przygotowaniu tych posiłków? W złym doborze dodatków takich jak chociażby przyprawy do kuraka, sposób ich przygotowania ( wysuszone mięso np mi średnio smakuje, za to z grilla elektrycznego jest KOZAK). Może za rzadko zmieniasz warzywa? Tutaj można nimi podrysować smak tych standardowych posiłków jeżeli nie masz czasu na zabawę w przygotowywanie omletów.
Zawsze możesz dorzucić trochę ketchupu do makarony, czy sosu przygotowanego z jogurtu naturalnego i czosnku. Wg mnie jest mnóstwo rozwiązań aczkolwiek wiele zależy od Twojego podejścia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bobeusz Doris mądrze Ci radzi - pokombinuj, urozmaicaj a nie od razu się zniechęcasz kosztem czego wolisz mniej zjeść niż dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Dzień 49 - wczoraj

Bardzo dziękuję wszystkim za rady odnośnie jedzenia. Wcześniej myślałem, że ta redukcja będzie trochę prostsza, ale dużo motywacji w utrzymaniu założonych postanowień dają mi Wasze wskazówki, rady no i to, że nie tylko ja mam podobne problemy. Z moich obserwacji innych dzienników wnioskuję, że jestem strasznym leniem.

Trening
brak - chociaż he

Konsumpcja
1. Bułka pełnoziarnista 60 g + ser salami 60 g
2. Krewetki 300 g (na maśle) + bagietka jakaś ciemna 100 g
3. 2 x Naleśniki z mąki pełnoziarnistej + twaróg 175 g + polewa z whey UNS
4. Bułka pełnoziarnista 60 g + ser salami 60 g

Po między posiłkami wpadły 2 shejki z whey UNS 30 g + 150 ml mleka.

Suplementacja
witaminy, sylimarol, whey
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium