SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak tam ostatnie dni wyglądały?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Czekamy na dalsze zmiany :) ważne być nie poprzestał na tym co jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Wieczorem dam normalny wpis, bo jestem w trasie i dostep do neta tylko w telefonie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bobeuszz
Wieczorem dam normalny wpis, bo jestem w trasie i dostep do neta tylko w telefonie :)


Oooo ciekawe jak miska wyglądała ' w trasie' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Witam rozpiska za ostatnie 4 dni, czyli: Dzień 20, 21, 22, 23

Przez ten czas nie miałem dostępu do kuchni, ani siłowni także nie było mowy o jakimś liczeniu czego ile zjadłem. Dla mnie ważne jest to czego nie jadłem, czyli nie było: pizzy, hot -dogów, big - maców, kebabów i słodkich napojów.

Trening
Wpadł mi tylko jeden trening w tym czasie.
15 min jogi + 25 min cardio (po tej jodze bolą mnie mięśnie, o których istnieniu chyba nigdy nie wiedziałem)

Konsumpcja
Tak jak już pisałem bardziej istotne było dla mnie aby nie jeść w/w wymienionych rzeczy, a zastąpić je czymś innym, dlatego wpadło: dość sporo bułek pełnoziarnistych, śledzi, łososi, tuńczyki, pieczone kurczaki, banany, czy serki wiejskie.

Dziś uzupełniłem już domową spiżarnię oraz będę już normalnie w domu także, wrócę do normalnego jedzenia.

Suplementacja
Brak suplii.
--------

Sytuacja taka wynikła dość spontanicznie, ale myślę, że udało mi się choć trochę ograniczyć ujemne skutki tych podróży.
Załączam 2 fotki. Jedna z wczorajszej trasy. Druga z dzisiejszych zakupów ( biała torba 4 kg udek z kurczaka) .

Tak więc kontynuuję dzieło przemiany ciała






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jadłeś czysto nie skusiłeś się na syf więc wyszedłeś z sytuacji dooobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
dobry kebab nie jest zły zawsze można wziąć talerz i wcinać mięsko :D ale dobrze ze bez syfu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bardzo dobrze, że bez syfu. Też ostatnio robiłam mini zapasy - 10x 10 sztuk. Ciekawe na ile mi to wystarczy :D

Nigdy nie byłam na jodze, ciekawe co wy tam w ogóle robicie :D

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-01-21 18:02:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
się roźciągaja :P kiedys ktoś mi pokazywal ale to nie dla mnie ale można sie troszke spocić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Cielu7
się roźciągaja :P kiedys ktoś mi pokazywal ale to nie dla mnie ale można sie troszke spocić :P


Spocić i porozrywać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium