SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
DNT

KONSUMPCJA

1. Omlet 3 jajka + 50 g mąki pełnoziarnistej
2. Pulpety kurczakowo ryżowe 200 g + 50 g + marchewa 200 g
3. Whey UNS
4. Łosoś wędzony 100 g + pstrąg łososiowy 50 g + ciabata 50 g
5. Serek wieśniacki 200 g + 100 g jogurtu naturalnego + łyżka dżemu

Udało mi się zakupić kilkadziesiąt jaj z prywatnej hodowli. Całkowicie inna jakość produktu, niż tego sklepowego. Omlety wychodzą żółte.
Poniżej fotka z przekrojem omleta. Przy użyciu już tych nowych, nieprzemysłowych jajek.







Zmieniony przez - Bobeuszz w dniu 2015-04-26 23:05:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja mam jajca z targu :) xxl 68g ale cena no sporo wyższa niz sklepowa :) ale jajeczka niezłe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
To prawda, cena wyższa, ale za to jaka jakość :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Takiego omleta dawno nie widziałam, muszę w końcu płatki na mąkę z raz zamienić - zobaczymy czy i mi taki wyjdzie;)

Ja tam jem 1- max 2 jajka w zasadzie białka z tych jajek także nie przywiązuję takiej dużej uwagi co do ich 'jakości'. Może nic mi nie będzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
.

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-04-29 19:51:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris no ja te omlety z mąką jem, bo jakoś mi te z płatkami nie podchodzą, albo słabo mi wychodzą.

Wypiska szamy z dzisiaj. Przyznam się, że poczułem trochę głodu i na każdy posiłek wręcz czekam :)
Zastanawiam się na zwiększeniem ilości tłuszczu kosztem węglowodanów. Jeśli, ktoś ma zdanie na ten temat niech napisze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A białka ubijasz czy w formie płynnej wszystko wylewasz na patelnie? Na słabym palniku czy mocnym smażysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Ale jednak zwykla maka nie ma takiego ig jak platki dla tego polecam make owsiana ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris używam grubej żeliwnej patelni, więc w pierwszej kolejnością ja rozgrzewam. Następnie jajka mieszam z mąką, jak zbyt gęsty to wiadomo trochę wody, żeby się rozpłynął na patelni. Białek nie ubijam. Tylko jeśli chce, aby był trochę mniej suchy w czasie smażenia przykrywam patelnie. Potem ciach na drugą stronę - 2 - 3 - minuty i gotowe. Oczywiście ogień full, ale to raczej przez tą grubą patelnię.

Cielu wiem, że mąka nie może wygrać z płatkami, ale zawsze lepsza słaba mąka niż pyszne, niezdrowe parówki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Dawno mnie nie było, bo przebywałem za granicą. Trzeba jeść :) Trochę przez ten czas mnie zalało he, ale dzięki temu zobaczyłem, że faktycznie były efekty. Żeby nie dopuścić do jakiegoś efektu jojo. Szybko zabieram się za kontynuację dzieła.

DT

Trening

Obwodówka lub jak kto woli FBW na sztangach i hantlach.

Konsumpcja
1. 90 g chleb żytni pełnoziarnisty + 80 g mozarella + oliwa z oliwek 10 g + pomidor
2. 150 g kurczak na parze + 200 g fasolka szparagowa
3. Taka sama jak 1.
4. Jogurt naturalny 190 g + 150 g twaróg półtłusty
5. Grejfrut duży taki, czerwony, gorzki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium