SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Oh jak milo - oby taka sytuacja miala tu miejsce regularnie ;)

Sprzatanie chaty po 2 tyg moze byc jeszcze niz trening ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
MilkyLayne Biedronka nie jest moim ulubionym sklepem, ale te podstawowe produkty typu ser czy kurczak lub jogurt można kupić. Nie jest wcale tani, a towar nie jest też wysokich lotów jeśli chodzi o jakość. Np. te kurczaki przemysłowe, zafoliowane smaczniejsze są z Lidla choć to i tak jeden syf he

Doris jak wrócisz z wakacji to mnie nie poznasz he :)

DNT
Dzień przeokropnie upalny, ani jeść, ani ćwiczyć mi się nie chciało. Z rana wpadły sadzone, potem trochę samego mięsa i litr maślanki.



Zmieniony przez - Bobeuszz w dniu 2015-06-12 21:11:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
W zeszłą sobotę postanowiłem sobie zrobić masę gołąbków, wiadomo ryż mięso warzywa, samo zdrowie. Dzięki zacnym gołąbkom całą niedzielę spędziłem oddając się wymiotom. Zapewne trafiło mi się te słynne zdrowe polskie wieprzowe mięso :) Torsje były tak przeogromne, że do środy odczuwałem ból całego tułowia i gardła. Dodatkowo spuchła wątroba. A na myśl o jedzeniu łeee Przez ten czas głównie lekkostrawne produkty, przeciery, grzanki, zupki delikatne, jogurciki, bananki. Bo wiadomo, że trzeba jeść. Dziś już lepiej, a od jutra myślę, że będę mógł normalnie jeść. I generalnie całkowicie rezygnuję z jedzenia wieprzowiny pod każdą postacią



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 263 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1912
od siebie dodam, ze biedronka strasznie upadla z jakoscia przynajmniej ja tak uważam na podstawie fileta z kurczaka, dużo lepszym sklepem jest dla mnie kaufland, można powiedzieć dla mnie w sam raz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Ciasteczkowy - Lidl - Kaufland niemieckie, a wiadomo, że Niemcy truć swoich rodaków nie będą. Jak ziemniaki to tylko z Izraela he. Nie jestem fanem mitu o zdrowej polskiej żywności.

Konsumpcja

1. Naleśniki pełnoziarniste z twarogiem i jogurtem naturalnym
2. Ryż z ćwiartką kurczaka pieczona w węgierskiej + mizeria
3. tak samo
4. Barszcz, zupa botwinowa
5. Ćwiartka z kurczaka + burakami.

Jak widać apetyt wraca.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wróciłam, dawaj swoje foto jakieś- chcę Cię 'nie poznać' tak jak obiecałeś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris Fotka poniżej rozstępów :) he pozostałości po grubości


Dawno nie byłem ,ale wiadomo działam raz lepiej raz gorzej. Mała wypiska z dzisiaj:

Konsumpcja
1. Jajecznica, pieczywo pełnoziarniste

2. Sałatka z jajek ziemniaków z ogórkiem, ale głównie z jajek
3. Tak samo
4. Twaróg z jogurtem naturalnym i truskawkami

5. Zupa kalafiorowa

Jest strasznie gorąco, więc staram się jeść bardziej schłodzone rzeczy. Wczoraj jak jadłem w tym upale gorącą pomidorową to spociłem się jak przy cardio

Trening
Standardowe FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
Doris chyba nie będzie usatysfakcjonowana z foto

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Dnatural Doris też ostatnio swoje ciało chowała pod pianą


Odkryłem w telefonie edycję zdjęć he filtry szmery bajery

DN

Konsumpcja

1. 3 jajka sadzone
2. whey uns z mlekiem
3. Rosół z makaronem p.
4. Filet ziemnior fasola

5. Zjem ok. północy, a co to będzie ? nie wiem

Suplementacja
whey, witamina C, magnez, kompleks witamin B
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dnatural
Doris chyba nie będzie usatysfakcjonowana z foto


Masz rację
Aczkolwiek nie o moje zadowolenie tutaj chodzi a autora dziennika.

Rozumiem, że fotka druga - czyli plecy są jakimś mini zadośćuczynieniem także jest nieco lepiej ( z moim zadowoleniem)

Miska dodatkowo nie najgorsza także nic tylko się cieszyć i trzymać kciuki za kolegę by nic się nie zmieniło (na gorsze oczywiście).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium