SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mnie też trochę na forum nie było i również byłam za granicą.
Opowiadaj gdzie,na ile, w jakim celu byłeś czy polecasz to miejsce i... ile na wadze przybyło w takim razie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43417
kolega chyba znowu wyjechał

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dnatural
kolega chyba znowu wyjechał


Coś się wstrzelić nie mogę - podróżnik no
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Jestem, jestem :) i wszystko widzę he chociaż ostatnia "groźba" zamknięcia dziennika Amber zmobilizuje mnie do częstszego pisania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Bobeuszz
Jestem, jestem :) i wszystko widzę he chociaż ostatnia "groźba" zamknięcia dziennika Amber zmobilizuje mnie do częstszego pisania.


No ja myślę, że się weźmiesz w garść w końcu porządniej jakoś ;)
DT Amber już zamknięty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
DT

Trening

W plenerze pobiegałem. Bardziej się zmęczyłem niż np na bieżni.

Konsumpcja

1. Omlet
2. Indyk + ryż + cukinia
3. jw
4. jw
5. Twaróg + jogurt naturalny

Kilka fotek, bo wiem, że wiele osób lubi fotki

Indyk

Omlet

Indyk done
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
mnie też bardziej męczy bieganie w terenie niż na bieżni , jaki porzadek w pojemnikach u mnie chaos zawsze:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
To chyba pierwsze zdjęcie moich pojemników, więc starałem się, żeby nie było jakieś "krzywe" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Apetyczne pojemniki, tak trzymaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Julczik - no teraz poza domem już wiem jak się organizować :)

DNT

Cały dzień w domu, bez treningu. Musiałem ogarnąć, bo gości mam na weekend z daleka.

Konsumpcja

Kilka jajek z barszczem białym. 0,5 kg wołowiny i trochę makaronu pełnoziarnistego. Nie na raz he oczywiście.

Przyznam, że wczorajsza szama była dość obfita i ledwo to zjadłem, chociaż wychodziło tam poniżej 2 tyś kalorii.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium