SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Bobeuszz - Fat to Fit

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21493

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
a mopsik :D faceci w czerni :D tyle ze kolorek nie tan i mnie zmliło :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
DT

Trening
Brzuch

Konsumpcja

3 bułki pełnoziarniste, 0,5 kg miruny, 1 kg marchewki, 150 g ser podlaski, 2 x whey uns 30 g.

Suplementacja

whey, rutinoscorbin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki słodki psinek
Jak minął Ci bobeusz dzisiejszy dzien?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzien treningowy i tylko brzuch ? Nie no Booobeusz tak to sie nie liczy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris.K
Dzien treningowy i tylko brzuch ? Nie no Booobeusz tak to sie nie liczy ;)


Ciągle mnie boli, więc się liczy he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Amber872.
Jaki słodki psinek
Jak minął Ci bobeusz dzisiejszy dzien?


W sobotę zjadłem bardzo dużo jajek i chyba z 1,5 kg skrzydełek. Znajomi przygotowali dla mnie małą imprezkę z okazji zbliżających się urodzin. Był tort i prezenty i sto lat he. Wszystko popiłem piwem, więc niedzielę miałem regeneracyjną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
brzuch to sie robi dodatkowo i możesz do robic 3x w tygodniu leniu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Cielu po takim zwykłym treningu to ja już nie mam siły lub tylko tak mi się wydaje, ale zawsze lepiej coś zrobić niż nic.

DN

Całe popołudnie spędziłem u lekarza, także nie miałem możliwości na trening i jakieś konkretne jedzenie, bo nie przewidziałem że zajmie mi to aż 6 godzin. Śniadanie poszło elegancko jajecznica z bułami, po wizycie kasza gryczana, pierś w węgierskiej i pieczarki. W poczekalni pół paczki tik taków he. Były 2 powody wizyty u lekarza:
1. Zauważyłem wczoraj, że mam białą plamę na migdale, od pewnego czasu też męczący kaszel i katar z rana, potem zdrów jak ryba. Brak gorączki i od roku powiększony węzeł chłonny lewy na szyi. Objawy wskazują na anginę, więc prewencyjnie dostałem antybiotyk Xorimax, jak plama za tydzień z migdałka nie zniknie to pewnie będzie jakaś bieda. No ale bądźmy dobrej myśli.
2. Przez tydzień regularnie miałem mierzone ciśnienie no i jednak wartości utrzymywały się na bardzo wysokim poziomie, nie mówiąc już o tym, że tętno spoczynkowe nigdy nie spadało poniżej 100 uderzeń na minutę. Dzisiejszy wynik był największym jaki kiedykolwiek miałem 177/104 i tętno 118. ( możliwe, że weekendowe piwko miało na to wpływ).W tej sytuacji lekarz zalecił miesięczną kurację dwoma lekami: Axtil i metroprolol.

Wszystkie leki zakupione i od jutra startuję z tymi chemikaliami. Dziwi mnie trochę to, że jak na mnie dość sporo pozmieniałem w swoim jadłospisie wyrzucając z niego ogromną ilość trucizn, a te wyniki są tak słabe. Strach myśleć jakie by te wyniki były, gdy tygodniami zajadałem się fast food-ami i popijałem to ogromną ilością piwa.

W związku z powyższym zmuszony jestem ograniczyć ilość spożywanych jajek oraz wyeliminować smażenie. W to miejsce wprowadzając ryby oraz pieczenie i gotowanie. Za kilka tygodni pojawią się świeże warzywa, a to też na pewno nie zaszkodzi.

ale w tej sytuacji pojawia się pytanie. Skoro mój organizm sam sobie z niczego obciąża serce to jak w tej sytuacji powinienem wykonywać trening cardio, aeroby, trening tlenowy, interwały ? w sumie jestem tak leniwy, że zawału na bieżni pewnie nie dostanę, ale nie chciał bym pogorszyć sprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
ja zawsze unikałem antybiotyków to dziadostwo najgorsze co może być niestety :( siada potem jeszcze bardziej no ale oby było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
poniekad sie zgadzam... akurat jestem teraz na antybiotyku i jest do bani..

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Here we go ! DT Anny

Następny temat

THEMOTYVATOR - zmiana stylu życia.

WHEY premium