SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Dorotkazoz/redukcja-podsumowanie_str.32,51

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
DZIEŃ 13.05.2012 – NIEDZIELA (82 DZIEŃ)

8 dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu

Jump box… nie wiedziałam, że to takie trudne. Dopiero przy 3 obwodzie zakumałam jak skakać, aby móc zrobić to jednym ciągiem

Potrzebowałam chyba takiego dnia jak dzisiaj. Psychicznie czuje się o wiele lepiej i mam nadzieje, że teraz będzie łatwiej utrzymać mi wyliczoną miskę.

TRENING - wytrzymałka
Miało być 5 obwodów, ale były 3. Brakło mi czasu. Trzeba było się szykować na imprezkę
10 burpree
20 pompek (pierwszy obwód męskie, potem na podwyższeniu)
30 wskoków na tapczan
40 przysiadów
50 wykroków (x2 bo liczone na obie nogi, w tym: 20 wypadów w bok, 20 w przód i 10 w tył)

Tylko czas wykonani a trochę gorzej 36:40 Nie wiem czemu tak dużo czasu wyszło Następnym razem będzie lepiej. Nogi zdecydowanie poczułam.
Burpree – Challange – 3 szt.

MISKA
Miska czysta, węgli było około 100 gram. Resztę ciężko policzyć. Było mi dziś dobrze.
Śniadanie: 3 jajka, banan, 25 gram ryżu brązowego, 1 łyżka cynamonu, pieczarki
Śniadanie 2: 100 gram wędzonej makreli, 30 gram kaszy gryczanej, rzodkiewka
Obiad w gościach: Karkówka (duża porcja, ale nie wiem ile),
Obiad 2: 100 gram łosia wędzonego i 30 gram kaszy gryczanej.
Impreza: 1 lamka czerwonego wina domowej roboty, łosoś pieczony, zrazy z kurczaka z brokułem, łosoś wędzony z serkiem.
W między czasie gdzieś tam migdały i masło orzechowe.
Suplementy, magnez, cynamon (1 łyżka), olej lniany, melisa x3, kozieradka (3x 1 płaska łyżeczka),mielone siemię lniane (2x płaska łyżeczka)
warzywa pieczarki, rzodkiewka, brokuły.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-13 22:59:38

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
dzięki. Dzisiaj ja wkraczam do akcji. Muszę pomyśleć na co będę skakać. Chyba też na tapczan .

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorotka ależ Ty lecisz kobieto, jak burza! Kiedy podsumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1189 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13096
Dotka pieknie spada a najważniejsze, ze Ci sie brzuszek zamyka.
Ja tez chodze na glodzie ale w ogrodzie mam swoja salate wiec jak juz bardzo mi dokucza chec zjedzenia czegos to wcinam zielsko.
U mnie to tez czesto chec zjedzenia czegos a nie faktyczny glod zarlok jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21746
jestem po treningu. Rzeźnia!

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
widzę, ze dziewczyny chwalą ten trening od Ciebie więc i ja jutro go przetestuję
Podziwiam za wytrwałość w zamykaniu szczeliny (i gratuluję postępów ). Progres w treningach jest, widziałam zdjęcia wcześniej i różnica niesamowita. Jak zaczniesz pełne treningi po zamknięciu szczeliny to będzie cud-stejk-i-orzeszki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
massmarols Podsumowanie po zakończeniu tego treningu. Czyli w okolicach bożego ciała. Trzy lub cztery tygodnie zobaczę jak będę się czuła.
lunika Ja najbardziej głodna chodzę do południa. Popołudniu zwykle nie mam czasu nawet żeby myśleć o jedzeniu.
Monia W.B. Trening rzeźnia i zamierzam go jutro powtórzyć
Arphiel Dzięki staram się jak mogę

DZIEŃ 14.05.2012 – PONIEDZIAŁEK (83 DZIEŃ)
9 dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu
Nogi i tyłek dziś poczułam na treningu. To chyba po wczorajszym treningu

Na siłowni mam młodocianego fana…

TRENING - SIŁOWNIA

1. Następne hantle to 11 kg, to dlatego progres w ilości powtórzeń.
3. Oj nie miałam siły podnieść tej sztangi dzisiaj.
4. Brzucha pilnowałam, aby był napięty cały czas.
6.
7. chciałam wziąć 8kg, ale zrobiłam jedno powtórzenie i stwierdziłam, że nie dam rady.
9. Ten czwarty interwał to... śmiech na sali

Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:(Tutaj lista ćwiczeń)
Burpree – Challange – 4 szt.

MISKA – WYSOKA 1700 kcal BTW 120/77/130
Dzisiejsza miska zrealizowana w 100%.
Suplementy magnez, cynamon (1 łyżka), olej lniany, melisa x3, kozieradka (3 płaskie łyżeczki), siemię lniane (2 łyżeczki)
Warzywa seler naciowy, szpinak, sałata, rzodkiewka.




Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-14 22:17:38

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Dotka, cóż to za fan? ładny trening

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Bry treningi mocne
Tak się zastanawiam, czy przy "niedomkniętym brzuchu" możemy robić burpee, mnie po tych 4 dniach "burpee challenge" boli (??!!) brzych, albo mam taki mega zakwas - w dziwnym miejscu, hm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
DZIEŃ 15.05.2012 – WTOREK (84 DZIEŃ)
9 dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu
melmanka Co to za fan, a taki młodociany. Co to takiemu dopiero mleko spod nosa opadło Ale miło było usłyszeć, że ktoś lubi paczeć jak ćwiczę Choć muszę przyznać, że ładne łapki ma. Ale co tu gadać, młode to to, pewnie testosteronu ma sporo we krwi to i mięśnie ładnie rosną

Żyrafka 198 specjalnie dla Ciebie zmierzyłam przed i po wytrzymce szczelinkę. Moim zdaniem wielkość się nie zmieniła, ani na plus ani na minus.

TRENING - wytrzymałka
Obwody 3.
10 burpree
20 pompek (pierwszy obwód męskie, potem na podwyższeniu)
30 wskoków na schody (schodek pierwszy)
40 przysiadów
50 wykroków (x2 bo liczone na obie nogi, w tym: 20 wypadów w bok, 20 w przód i 10 w tył)

CZAS: 30:00 (poprzedni 36:40)

Miałam w planach zrobić 5 obwodów, ale jednak w trakcie 3 poczułam, że moje kolana mają zdecydowanie dosyć. Nie wiem czy powinnam się martwić czy nie. Takie odczucie było, że sztywne są i lewe na dodatek lekko zaczęło przy zginaniu pobolewać. W sumie po 10 minutach odpoczynku przeszło.
Ból odczuwany jako lekkie kłucie, odczuwane od góry kolana. Przy uginaniu, nie zależnie czy wypad, przysiad.
Nigdy problemów z kolanami nie miałam, po za tym, że mam problem z podjechaniem rowerem na każdej górce.
Marta kazała kupić omega 3. Już zamówione.


Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:
(Tutaj lista ćwiczeń) oraz vacuum i ćwiczenie m. kegla kilka razy w ciągu dnia.
Burpree – Challange – 5 szt.
MISKA – NISKA 1600 kcal BTW 120/77/105
Miska czysta,.
Suplementy, magnez, cynamon (1 łyżka), olej lniany, melisa x3, kozieradka (2x 1 płaska łyżeczka), mielone siemię lniane (2x płaska łyżeczka)
warzywa ogórki kiszone, sałata, rzodkiew, pieczarki, seler naciowy, pietruszka, szpinak.



Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-16 06:04:01

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-05-16 06:04:29

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety 60 lat

Następny temat

Marzenia czasami się spełniają, więc do dzieła

WHEY premium