SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Dorotkazoz/redukcja-podsumowanie_str.32,51

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
REGE –(14 DZIEŃ)
Kolejny dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających.

Wpadła lampka wina.

TRENING
Burpree – Challange – 36 szt.
MISKA
suplementy: tran, witamina c, magnez.
warzywa: sałata lodowa, ogórek kwaszony, kalarepa, może jeszcze wpadnie sałata lodowa.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no i ciekawa jestem jak ci pojdzie ta bezglutenowa, ale 6 miesiecy musisz wytrzymac, nabial moze wrocic po 4 tygodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Chciałabym wytrzymać te 6 miesięcy bez glutenu. Na razie jest dobrze. Nie mam tak wzdętego brzucha. W końcu nie wyglądam jak kobieta w ciąży. Serio nawet raz mi babka zwróciła uwagę, że jako kobieta w ciąży nie powinnam dźwigać dziecka

Nabiału nie jem od 14 kwietnia. Mogłabym już dawno wprowadzić nabiał, ale dobrze mi bez. Tylko od czasu do czasu wpadnie gdzieś coś z nabiału.

W sumie nie doliczyłam dziś do bilansu, filiżanki mleka. Tak mi się chciało napić mleka.
Mleko kupione było z mlekomatu. Mleko nie pasteryzowane. Z tego co się doczytałam mleko dostarczane jest z jednego źródła. Z farmy w która stosuje zasady ekologicznie. Nie wiem dokładnie. Mają paszę (własnej produkcji) z ekologicznym certyfikatem. Sama hodowla krów nie jest chyba ekologiczna, bo coś z oborami mają nie tak. Ale zawsze to lepsze, niż gotowe pasteryzowane mleko z kartonika

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-16 22:21:43

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
O super ze mas mlekomaty, kup mleko i zrob z niego jogurt, kefir lub twarozek bedzie najbezpieczniejszy i najlepszy dla ciebie
Najprostrzy sposob to wrzucic bakterie probiotyczne lub naturalny jogurt, bo niestety moze byc tak ze to mleko samo sie nei zsiadzie bo juz schlodzone i dojone maszynowo nie ma wielu bakterii by sie ukwasilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ja kupiłam ostatnio mleko http://bacowkatowary.pl/pl/sklepy i pięknie mi się skwasiło a jakie dobre było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
oooo nawet w mojej wiosce jest ten sklep. Będę musiała tam zajrzeć Jako jedyny sklep w woj. zachodniopomorskim

Będę musiała poczytać jak robić takie coś. Zsiadłe mleko to u nas kiedyś się robiło, ale nie wiem czy to to samo co jogurt robiony

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-17 10:20:15

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ja kupuje tam też chleb razowy żytni na zakwasie bez dodatków drożdży o obniżonej zawartosci glutenu wczesniej go zamawiałam przez net z chleb z pieca.net rewelacyjny jest smakuje tak jak kiedyś moja babcia piekła

Zmieniony przez - katlak w dniu 2012-06-17 10:21:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
DZIEŃ 1
Kolejny dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienietu.

Jutro siłka
Ale mnie ssie dzisiaj

TRENING

Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:(Tutaj lista ćwiczeń).
Burpree – Challange – 37 szt.

MISKA -1700 kcal BTW 120/77/130
Miska czysta.
Suplementy: Magnez+B6, tran, omega 3, wit. C, siemie lniane, ocet jabłkowy, melisa, mięta, rumianek, mniszek lekarski
warzywa pieczarki, pomidory, ogórki, ogórki kwaszone, kalarepa, sałata lodowa.


Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
DZIEŃ 2
Kolejny dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu

TRENING

Komentarz:
A. Po pierwszej serii jak usiadłam, to myślałam że już nie wstanę Czworogłowe dostały po dupie... ciekawe czy juro wstanę
C1. Konsekwencja punktu A. Ledwo robiłam i to z przerwami

Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:(Tutaj lista ćwiczeń) oraz vacuum i ćwiczenie m. kegla kilka razy w ciągu dnia.
Burpree – Challange – 38 szt.

MISKA - 1700 kcal BTW 120/77/130
Miska czysta.
Suplementy: Magnez+B6, cynk, tran, omega 3, wit. C, siemie lniane, ocet jabłkowy, melisa, mięta, rumianek, mniszek lekarski
warzywa pomidor, ogórki, ogórki konserwowe, cebula, pieczarki, rzodkiew.



Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-18 23:10:55

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-18 23:11:31

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Hej Dotka, zatem powodzenia życzę i wytrwałości na te 6 m-cy bezglutenowych!!!!
---
oooo i teraz doczytałam - zaczełaś drugą redukcję - WIĘC POWODZENIA!!!!!
ŁADNIE TO WSZYTSKO WYGLĄDA W TABELECZCE, REGENERACJA UDANA, TO I KOLEJNY ETAP BĘDZIE CACY powodzenia

w sumie dopiero zaczęłaś, jakbym się zawzieła to bym mogła zacząć razem z Tobą, znowu

Zmieniony przez - Zyrafka198 w dniu 2012-06-19 11:52:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety 60 lat

Następny temat

Marzenia czasami się spełniają, więc do dzieła

WHEY premium