SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT/Dorotkazoz/redukcja-podsumowanie_str.32,51

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też, jeśli masz, czas. Chociaż jak możesz poszaleć w kuchni to pewnie coś niestandardowego wymyślisz, jak choćby owy sławny zmiksowany banan z kakao, który wyglądał... apetycznie, naprawdę Liczę na inspiracje kulinarne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6134
raptem tydzień człowieka nie ma, a tu takie rzeczy!

Dotka SUPER!!

od "wszystko jest do zrobienia, prócz niemożliwego" do "impossible is nothing" :)

http://www.sfd.pl/DT/redukcja/cascada_-t850570-s3.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Gratulacje :)
Ja roznice widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Viki, cascaddzięki dziewczyny

Neysha problem w tym że jem dosyć monotematycznie. A większość potraw raczej jest mało skomplikowana, bo nie mam czasu na takie pierdoły

REGE –(2 DZIEŃ)
Kolejny dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu Właśnie jem brokuły. Relacja później
Dziś lampka wina w pracy w padła. Ale ciastu się oparłam

Kolacji nie będzie... obiad mnie za dobrze trzyma

TRENING
Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:(Tutaj lista ćwiczeń) oraz vacuum i ćwiczenie m. kegla kilka razy w ciągu dnia.
Burpree – Challange – 25 szt.

MISKA
6:00 Placek z 3 jajek z mielonym sezamem i siemię lniane, banan, ananas (przyprawy: cynamon, kakao) garść pistacji.
9:00 lampka wina.
10:00 łosoś wędzony, ryż brązowy, musztarda Dijon, sałata.
12:00 wątróbka z cebulą i ryżem brązowym, sałata.
17:00 3 jajka sadzone, boczek wędzony, ryż brązowy, garść pistacji, trochę słonecznika i rodzynek.
Suplementy cynamon, tran, melisa, mięta.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Winko...musiałabyć jakaś okazja;)

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Hej Dotka
GRATULUJĘ WYTRWANIA 3 M-CY
No i efekty - jest Ciebie zdecydowaine mniej
Widać ładnie róznicę w górze ,łapki nabierają kształtów.
Gratuluję ładnych spadeczków z góry i brzucha, z bioder znikomo, widać, że tam tłuszczyku nie było do cięcia. Bardzo fajnie widać na pierwszym zdjęciu jak pozbyłaś się wiszącego brzusia - zdjęcie przodem Mało tego brzuch wygląda duużo lepiej, a przodem bardzo dobrze bym rzekła

Fajnie, że jesteś już na takim etapie spadków i wyćwiczenia poporodowego. ja daleko w tyle, ale będę gonić.

Jeszcze raz gratki!!! życzę kolejnych efektów i realizacji celów - zadka 3D i węższej talii /sobie też tego życzę, zwłaszcza zadka 3D/

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
I ja gratuluję sukcesów, pięknie zleciało i super wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Zyrafka198, Syla33 Dzięki

REGE –(3 DZIEŃ)
Kolejny dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu
Dziś bardziej głodna jestem niż wczoraj

Po za tym mam wrażenie, że wróciły problemy z wypróżnianiem. Chyba nie służy mi większa ilość tłuszczu w diecie

TRENING
Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:(Tutaj lista ćwiczeń) oraz vacuum i ćwiczenie m. kegla kilka razy w ciągu dnia.
Burpree – Challange – 26 szt.

MISKA
6:00 Placek z 3 jajek z mielonym sezamem i siemię lniane na wierzch mleczko kokosowe i ananas (przyprawy: cynamon, kakao) garść pistacji.
10:00 łosoś wędzony, ryż brązowy, musztarda Dijon, sałata, rzodkiewka
12:00 wątróbka z cebulą i ryżem brązowym, sałata.
17:00 pstrąg pieczony, sałatka jakaś, ryż brązowy, ogórki kwaszone
19:00 Dwa małe kotleciki z mielonej łopatki z ryżem i jajecznica z dwóch jaj z pieczarkami i papryką


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-05 19:08:11

REGE –(4 DZIEŃ)
Kolejny dzień na diecie bez glutenu nabiału i innych potraw wzdymających. Wyjaśnienie tu

Dwulatek czasem bardziej wykańcza niż dobry trening. Wystarczy pół godziny histerii bo nie chce myć zębów, a potem drugie pół bo nie chce się ubierać Wszystko nie i nie i nie…. Masakra jakaś… Najgorsze w tym wszystkim, to to, że i tak innej drogi nie ma, jak konsekwencja.

TRENING
Trening brzucha - zamykanie diastasis recti:(Tutaj lista ćwiczeń) oraz vacuum i ćwiczenie m. kegla kilka razy w ciągu dnia.
Burpree – Challange – 27 szt.
MISKA
6:00 Placek z 3 jajek z mielonym sezamem i siemię lniane na wierzch mleczko kokosowe i ananas i truskawki (przyprawy: cynamon,) garść pistacji.
10:00 3 jaja na twardo, ryż, ogórki kwaszone, rzodkiewka
12:00 wątróbka z cebulą i ryżem brązowym, sałata.
17:00 kotlety mielone z łopatki wieprzowej. ryż brązowy, ogórki kwaszone, kalafior, migdały całe.
19:00 Odżywka, wiórki kokosowe.
Suplementy cynamon, tran, melisa, mięta, magnez, witamina c.


Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-06-06 21:31:53

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
u nas zaczęły sie krzyki o wszystko...................Niucha próbuje rządzić cierpliwość !!!!niechaj nas nie opuszcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super!!! No i muszę się niestety zgodzić z dziewczynami - zmień okulistę, bo obecny Cię oszukuje, skoro nie widzisz na fotkach zmian. Szczególnie brzuszek, który świetnie się poprawił! No i ogromne gratulacje za wytrzymanie sto dni z michą i treningami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla kobiety 60 lat

Następny temat

Marzenia czasami się spełniają, więc do dzieła

WHEY premium