SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dążenie do lepszej sylwetki str. 74

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 72 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6865
nosek19


no faktycznie trochę nierealne ale irytuje mnie to RDL ze sztangielkami . Lepiej jakoś robi mi się ze sztangą


też zdecydowanie wolę ze sztangą łatwiej ją się "łamie", a nadal jest prosta i jest tam gdzie ma być przy nogach, a sztangielki to tak latają i ciężej nad nimi zapanować takie mam odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Tak, to masz rację. Może głupie ,ale tak jakbym miała równo ciężar nałożony No nic muszę zmienić to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jak się robi rdl ze sztangielkami to najlepiej dać je w taki "trójkąt" i dłonie aż praktycznie prowadzić po nogach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
Ogólnie od dłuższego czasu słysze nowe trzaskanie kolana jak schodzę ze schodów. Nie wiem czy to nawyrężenie? Ja cały czas jestem aktywna po siłowni też robię fizyczne prace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 72 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6865
Nie wiem czy ktoś na forum potrafi wróżyć z fusów przez internet, żeby Ci odpowiedzieć na to pytanie
wizyta u ortopedy? fizjo? usg kolana? myślę, że byłyby bardziej pomocne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
rozumiem,ale co podnoszę swoją aktywność to kolana się odzywają.. Kiedyś kręgosłup. Teraz strzelanie kolann, chodź nie bolą mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 72 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6865
mogę Ci tylko powiedzieć, że u mnie przeciążone kolana wgl nie strzelają, za to nie mogę stanąć na nodze ani jej wyprostować. tydzień siedzenia na tyłku + nimesil na stan zapalny. Zdarzyło mi się 2-3 razy w życiu.
Tylko to nie pomoże Ci zdiagnozować czy to przeciążenie czy inne cholerstwo czy taki Twój urok Jak Cię to niepokoi to trzeba iść to przebadać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18098
czyli nie mogą być przeciążone.. Nie wiem czy w to ktoś wierzy ,ale czasem problem kolan czy innych organów to problemy wewnętrzne,konflikty np. z matką etc. U mnie to się zgadza wg. totalnej biologii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
bez pójścia do lekarza ortopedy czy fizjoterapeuty to możesz jedynie sobie gdybać. Jak coś strzela nadmiernie w stawie to warto to sprawdzić. Nie jest to normalne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa?

Następny temat

Nieudolna redukcja- prośba o pomoc

WHEY premium