SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dążenie do lepszej sylwetki str. 74

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Ok, To może znów powinnam liczyć kcal? Ja mam też taki tryb pracy,że dużo chodzę. Myślę,że to + niż - A z tymi kcal to najlepiej zacząć od 1700 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
No załamka - policz a nie bierzesz z sufitu. A może 1900 a może 2200. Tylko ty wiesz jaką masz pracę, co w niej robisz, co robisz po pracy, ile śpisz itp itd. jak sama policzysz to zrobisz to najobiektywniej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
a jak to się liczyło ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Masz w dziale odżywianie super temat z podanymi wzorami. Usiądź, pomyśl, policz - i będzie najlepiej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
okej, zawsze ktoś mi wyliczał a potem już na ,,oko,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Im więcej zrobisz sama - przy okazji czytając i się dokształcając - tym bardziej świadomie będziesz podchodziła do diety i treningu. A masz tą wiedzę na wyciągnięcie ręki - trzeba tylko trochę poczytać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
Jestem leniwa, wkurzona że nie mogę robić przysiadów! Spokojnie już przeliczam te kcal I też biorę pod uwagę fakt,że odp pół roku nie zmieniam, mieszkania, miasta, kraju


Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2018-12-27 13:59:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ale to jest przecież takie ciekawe. To wiedza o sobie samym. Czy nie jest fajnie być świadomym na czym polega dobór kaloryczności. Moim zdaniem jest i warto to zgłębić choć w minimalnym stopniu, żeby świadomie wybierać to co i ile czego się będzie jadło. Same plusy takiej wiedzy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1064 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18099
No tak,ale wiadomo,że ciało to nie komputer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
No nie - ale są jakieś ogólne zasady. I na ich podstawie jesteśmy w stanie dojść do optymalniej dla siebie w danej sytuacji kaloryczności. Tak jak pisałem liczysz, testujesz, wprowadzasz miany i znów testujesz. Jeśli konieczne to dalej coś zmieniasz - i tak to wygląda. Ale trzeba wiedzieć jak i co zmieniać a nie robić to na oślep. Im więcej wiesz - tym łatwiej to robić.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa?

Następny temat

Nieudolna redukcja- prośba o pomoc

WHEY premium