SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137137

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
ale Kaszka masz więcej lat przed sobą, bo przy reszcie życia to 4 lata to pikuś
a lepiej byś szczęśliwą przez resztę niż się męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tylko ja się boję, że nikogo nie znajdę, a nie chcę być starą panną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Jeeeeeeeej. Jak to ładnie wygląda: Na forum: 1 rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
KASZKAAA masz 24 lata!!! proszę Cię!

w sumie ja zawsze wychodziłam z zasady, że wolę być sama niż się z kimś męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Ej to twój pierwszy facet taki na poważnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
delfinka
KASZKAAA masz 24 lata!!! proszę Cię!

w sumie ja zawsze wychodziłam z zasady, że wolę być sama niż się z kimś męczyć


nic dodać normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Kaszka, sluchaj Delfinki. Wie kobita co mowi. Ja tez sie z nierokujacym chlopem meczylam 5 lat, bo mi bylo zal, bo sie balam ze nikogo nie znajde. I co? o 8 lat jestem w zwiazku (w tym 4 po slubie), a moj ex stoi tam gdzie go zostawilam....A taki muzyk mial z niego byc, taki artysta... coz. Shit happens

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
lubiekaszke
Tylko ja się boję, że nikogo nie znajdę, a nie chcę być starą panną



Przestań!!!!! Uważasz, że lepiej jest trwać w nieszczęśliwym związku? Ja byłam w takim, żałuję, że wcześniej to się nie skończyło, tylko po 7 latach. Mój były po jakimś czasie wypisywał do mnie, że chce wrócić i tak żałuje jaki to on był i takie srety bzdety, ale już było za późno. I bycie samej nie jest takie złe a kolega zawsze powtarza: osoba Ci przeznaczona będzie leżeć na drodze rozkraczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Witam drogie Panie. Składam zaległe życzenia z okazji Dnia Kobiet - jako, że wczoraj mnie tu nie było zupełnie.

To kto tym razem się rozwodzi????

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
yersinia
Kaszka, sluchaj Delfinki. Wie kobita co mowi. Ja tez sie z nierokujacym chlopem meczylam 5 lat, bo mi bylo zal, bo sie balam ze nikogo nie znajde. I co? o 8 lat jestem w zwiazku (w tym 4 po slubie), a moj ex stoi tam gdzie go zostawilam....A taki muzyk mial z niego byc, taki artysta... coz. Shit happens


Mój też został w tym samym punkcie, nie ruszył nic do przodu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium