SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
hehehe nooo, zwlaszcza z rana poza tym w kuchni rzadze ja

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
haha, czasem też zaczynam od śniadania.
Na szczęście mój facet w kuchni jest pełnosprawny, czasem nawet wychodzę z łazienki i śniadanie gotowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Moja siostra też robi córce i mężowi śniadanie, II śniadanie, odprowadza małą do przedszkola i wtedy spokojnie zjada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja jem gdzieś 2-3h po przebudzeniu. Nie umiem sie zmobilizować żeby wstać na tyle wcześnie żebym mogła śniadanie zjeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Hetavel
haha, czasem też zaczynam od śniadania.
Na szczęście mój facet w kuchni jest pełnosprawny, czasem nawet wychodzę z łazienki i śniadanie gotowe


O to masz dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
nie no moj tez daje rade w kuchni. Czasem jak bufet odstawi to szok! ale w tygodniu, poniewaz mam wiecej czasu i nie cierpie jak mi sie pod nogami placze, wole sama wszystko zrobic

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Gorzej, że lubi spać, a ja wstaję przed 6. Ale jak mi się uda go zwlec odpowiednio wcześnie, to wszystko cacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ja sobie sam robię zawsze - a moje żarcie do pracy od kilkunastu lat wygląda tak samo

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
Mój były jak gotował, to taki syf w kuchni był, że wolałam już sama coś zrobić. Nie wiem jak można tyle garów pobrudzić przy gotowaniu jednego posiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
carrramba
Moja siostra też robi córce i mężowi śniadanie, II śniadanie, odprowadza małą do przedszkola i wtedy spokojnie zjada :)


my to razem zjadamy, jakos tak razniej. No i jest motywacja zeby nieco wczesniej wstac, bo on swoja owsiane zalewa tylko mlekiem a ja to zwykle placki albo gotowane

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium