SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No nie ma co rozkminiać.
Muszę sobie z nim wszystko wyjaśnić i będzie ok.

Kessik, śniadanie do łóżka wczoraj miałaś podane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
lubiekaszke
Też w końcu go "rzuciłam" jak miałam 12 lat i zostawiłam na później


Rany, serio? Zawsze byłaś w jakiejś formie "związku"? Nie wiem czy mając 12, 14 lat w ogóle można takie relacje nazwać "związkiem". Dziwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
do łóżka to nie bo wstałam biegać przed 8 ale jak wróciłam to już wszystko czekało na stole a na środku okolicznościowe tulipany, a potem dzień w galerii (widziałm jak go skręca ale dzielnie nie marudził)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Hetavel
lubiekaszke
Też w końcu go "rzuciłam" jak miałam 12 lat i zostawiłam na później


Rany, serio? Zawsze byłaś w jakiejś formie "związku"? Nie wiem czy mając 12, 14 lat w ogóle można takie relacje nazwać "związkiem". Dziwnie

Też nazywam to "chodzeniem". Wg mnie z tym pierwszym to byłam w związku od 17r.ż. Wcześniej chodziliśmy ze sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
kessik
do łóżka to nie bo wstałam biegać przed 8 ale jak wróciłam to już wszystko czekało na stole a na środku okolicznościowe tulipany, a potem dzień w galerii (widziałm jak go skręca ale dzielnie nie marudził)


Fajnie Uwielbiam tulipany Jak chcesz żeby dłużej pożyły to podetnij im końcówki i chociaż na noc wstawiaj do chłodnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
a my z Kapralem zaczeliśmy ze sobą chodzić w gimnazjum i tak leci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
ja mojego w pierwszej kolejnosci odrzucilam (poznalismy sie w knajpie) a potem zgadalismy sie przez neta na portalu randkowym

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1976 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19239
Nie ma to jak kogoś poznać w realu, a zacząć umawiać się potem online :D Widzę, że to już kolejna z portalu randkowego. Myślałam, że to nie działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
hehe, wiesz trzeba isc z duchem czasu

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
pierwszy raz jak mnie odwiedzil w domu to od razu wbil do mojej mamy sie przywitac, a ona akurat drzemala na kanapie hahaha jaki szok. Od razu zdobyl serce tesciowej wiec nie bylo zmiluj sie

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium