SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137194

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
yersinia
nightingal
delfinka
hehhe u nas jest zawsze ciekawie w samochodzie jak jedziemy z moją mamą
ostatnio stwierdziła, że jej się slayer podoba



to konkretna kobieta

Moja żona nie trawi tego co słucham.


poor you

Kiedys jak maz szedl biegac z kumplem, to ten drugi zapytal go ''Adas, a ty idziesz krzyze lamac?''


Smutne jest to, że 90% naszego społeczeństwa metal kojarzy się z satanizmem. A to tylko mały wycinek ciężkiej muzyki. Jak już ktoś takie gatunki jak hardcore kojarzy z siłami nieczystymi - to łapy opadają. Ale cóż - taka nasza rzeczywistość.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
i teraz zamiast pracować to po utube będę buszować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
No smutne smutne... a pamietacie czasy jak na MTV puszczali jeszcze muzyke? Albo na VIVAII jak leciala Wah Wah?...to byly czasy

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Dawne dzieje z tą muzą w telewizjach muzycznych.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
najstarsi górale nie pamiętają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
o dobrej muzie widze rozmowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
Ja tam nie umiem muzyki słuchać "do czegoś" Radia w ogóle nie uznaje. Nie mogłabym się na robocie skupić gdybym sobie muzę zapodała, albo jedno albo drugie. Nauczyłam się jedynie muzy słuchać w samochodzie i wtedy hahah torturuję wszystkich :D A tak to tylko koncerty mają sens albo ile tam głośniki w domu zniesą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
tak jest! Ciekawe kiedy slayer nową płytę wyda. Coś przebąkiwali o wiośnie, ale to raczej tak luźno było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
dawno nie słuchałem slayera. Zresztą ja w sumie trash metalu mniej słucham od dość dawna.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
mi cały czas musi coś brzęczeć ale radia nie uznaje no chyba że 3 niektóre audycje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium