SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137188

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na plaskim czuje sie kaczka czlapcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
setterka
Zależy kiedy,bo przez ten cały okres odkąd zaczęłam trenować było 15/30 ,30/30, 20/10 , niektóre podczas biegu,inne na rowerze,jak w domu to wybierałam kilka ćwiczeń wielostawowych (przysiad burpee,pajacyki) i robiłam je na max z wyznaczoną przerwą


Dobrze - bo to fajny napędzacz metabolizmu. Może jeszcze powinnaś ich spróbować z ciężarem dodatkowym - jako nowy bodziec przy redukcji.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
nightingal
setterka
Zależy kiedy,bo przez ten cały okres odkąd zaczęłam trenować było 15/30 ,30/30, 20/10 , niektóre podczas biegu,inne na rowerze,jak w domu to wybierałam kilka ćwiczeń wielostawowych (przysiad burpee,pajacyki) i robiłam je na max z wyznaczoną przerwą


Dobrze - bo to fajny napędzacz metabolizmu. Może jeszcze powinnaś ich spróbować z ciężarem dodatkowym - jako nowy bodziec przy redukcji.


Tak właśnie myślałam Tylko musze na rowerze sobie kondycje poprawić bo przez zimę robiłam tylko siłowy ,mniej ruchu i teraz szybko zadyszkę łapię:/

Jak myślisz Słowiku,najpierw zbudować trochę bazę wydolnościową podczas zwykłych aero i wtedy dorzucać interwały czy można od razu zaczynać ale z mniejszym czasem ich trwania?

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej Pudelfi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371


też idę obczaić Twoje trampy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
idealnie pod kolor bluzeczki

bareczki Ci się niezłe wykluwają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4213 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 45605
Hejka Delfinka siłaczu

Bo w życiu twardym trzeba być nie miętkim


DT aktualny: http://www.sfd.pl/Setterka_DT_2-t1068046.html

DT 1: http://www.sfd.pl/Setterka_go_on-t1062061.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
setterka
nightingal
setterka
Zależy kiedy,bo przez ten cały okres odkąd zaczęłam trenować było 15/30 ,30/30, 20/10 , niektóre podczas biegu,inne na rowerze,jak w domu to wybierałam kilka ćwiczeń wielostawowych (przysiad burpee,pajacyki) i robiłam je na max z wyznaczoną przerwą


Dobrze - bo to fajny napędzacz metabolizmu. Może jeszcze powinnaś ich spróbować z ciężarem dodatkowym - jako nowy bodziec przy redukcji.


Tak właśnie myślałam Tylko musze na rowerze sobie kondycje poprawić bo przez zimę robiłam tylko siłowy ,mniej ruchu i teraz szybko zadyszkę łapię:/

Jak myślisz Słowiku,najpierw zbudować trochę bazę wydolnościową podczas zwykłych aero i wtedy dorzucać interwały czy można od razu zaczynać ale z mniejszym czasem ich trwania?


Ja bym zaczął od razu od interwałów - ale delikatniej po prostu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium