SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137203

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sss...
preria
A po co je robic?

Preria zobacz ten filmik wstawiony w podwieszonym do gory temacie ,jest ladnie wytlumaczone



dzieeee? nie widze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ilomi
preria...każ mu ze stołu żarówkę wkręcać i w tym czasie pstryknij go w jąderko...zobaczysz wygibasy swiata!


heh no sie skulilby biedny,a jemu potrzebne rozciagniecie coby taki sztwynias nie byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
atraMento
Fizjo mi powiedział, ze i te samodzielne rozciągania nie są jakoś mega skuteczne. On twierdzi, ze potrzeba drugiej osoby do tego. Kilka razy miałam robione takie rozciąganie nawet we dwóch mnie gnietli. Chyba tylko poród był bardziej bolesny...



taaaa,raz na jodze mnie docisnal taki emdrak to potem ja kazdy wie- wypulkinka ujrzala swiatlo dzienne, pierdzielony w precel mnie skrecil!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ilomi
dziołchy...wstyd!!!! w 5 minut nadrobiłam spam!!!! co to ma być...praraliż w dzień kobiet????

Choć...atraMento,choć...półci lodówki zostało tortu i na k******* bede musiała jutro paczeć...

zrzuc na podloge i powiedz ,ze wypadl z lodowki jak cos przestawialas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
sss....umarłam!!! nie marnotrawię jedzenia...ale czy tort to jedzenie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
Ja też torta z chęcią oddam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
preria
sss...
preria
A po co je robic?

Preria zobacz ten filmik wstawiony w podwieszonym do gory temacie ,jest ladnie wytlumaczone



dzieeee? nie widze



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
ilomi
sss....umarłam!!! nie marnotrawię jedzenia...ale czy tort to jedzenie????

troche cukru pojdzie do kosza ,lepsze rzeczy czasami sie marnowaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 8999 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79738
sss te ćwiczenia to bardziej przed treningiem jako rozgrzewkę bym robiła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 3520 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 52578
ja własnie po orbim takimi ćwiczeniami sie rozgrzewam...gapia się za każdym razem,w dupie to mam...i po rozgrzewce już majty i koszulke mam mokre..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium