SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137171

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nadal buduje dysproporje-bo gore cwiczy 3 razy a dol raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
Premia skąd ty masz te teksty

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
carrramba
Nightingal może jakieś ciekawe lektury polecisz?


Internetowe - t-nation, eliteefts - kopalnie wiedzy, ale trzeba wiedzieć co jest tylko czczą pisanina jakiegoś lansera a co na serio jest warte wykorzystania

Z książek - tez głównie anglojęzyczne, ale tez i stare polskie publikacje uważam za bardzo wartościowe - tylko trzeba brać poprawkę na postęp naukowy i to co się zmieniło w sportach siłowych i kulturystyce przez te kilkadziesiąt lat. Mam gdzieś na dysku zewnętrznym mnóstwo książek angielskojęzycznych. papierowe zbieram tylko polskie starocie z naciskiem na Zakrzewskiego (polska szkoła kulturystyki).

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Bos chuda u gory i latwiej sie miesniom przebic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przez neta jestem bardzo plodna- w lozku i przed publika- jniezbyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PUSHhard
Bos chuda u gory i latwiej sie miesniom przebic..


no chiiiba TY! plecy mam jak szafa bo taaaakie ciezary dzwigam a nie,ze malo sadla ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podkreslam nie umiem i nienawidze cwiczyc nog i nie dziwie sie facetoll:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ptaszku-czy mozna zrobic ladne miasnie na maszynach cwiczac nogi? bo tylkoto jeszcze zdzierzam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
Preria, po prostu masz ten magiczny gen! Że Ci szybko bicki rosną, jak te wszystkie Panie co się boją za 3 kg i więcej chwycić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
preria
podkreslam nie umiem i nienawidze cwiczyc nog i nie dziwie sie facetoll:D


A ja uwielbiam - ale nie mogę na maksa w sensie ciężarów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium