SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy z wieczora czy też z rana nie nadrobisz nigdy SPAMa!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to Ptasiek- nie bierzesz urlopu zeby spedzic czas z nami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 38080
nightingal
Warszawski AWF ma tez kilka innych ciekawych publikacji na temat sportów siłowych.


On tam jest profesorem - za moich czasów jeszcze nie miał habilitacji.


Bo ja szukam interesujących mnie materiałów w ten sposób, ze wchodzę na strony uczelniane i sprawdzam literaturę jaka obowiązuje na danym kierunku, następnie szukam tych książek, jednak tylko 2 udało mi się zdobyć z chomika i wydrukować, ciężko z tym... Na te książeczki w księgarniach nawet nie patrzę, bo je o kant doopy można rozbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
za krótkie rzęsy mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Ptasiek, Ty jesteś moderatorem/informatykiem? Bo jak tak to informatykom urlopy się nie należą

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na rzesy dobra jest pomadka alterry rumiankowa- na noc pomiziac i rzesory rosna ze hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
carrramba
nightingal
Warszawski AWF ma tez kilka innych ciekawych publikacji na temat sportów siłowych.


On tam jest profesorem - za moich czasów jeszcze nie miał habilitacji.


Bo ja szukam interesujących mnie materiałów w ten sposób, ze wchodzę na strony uczelniane i sprawdzam literaturę jaka obowiązuje na danym kierunku, następnie szukam tych książek, jednak tylko 2 udało mi się zdobyć z chomika i wydrukować, ciężko z tym... Na te książeczki w księgarniach nawet nie patrzę, bo je o kant doopy można rozbić.


identiko mam taktiko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lal Ruda sie odzyla- u Sforci.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 8582 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 74835
preria
na rzesy dobra jest pomadka alterry rumiankowa- na noc pomiziac i rzesory rosna ze hej


Serio? Raz sobie kupiłam jakieś mazidło ale mnie oczy piekły i wyczytałam, że jaskry można dostać, więc poszło w kąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hetavel
preria
na rzesy dobra jest pomadka alterry rumiankowa- na noc pomiziac i rzesory rosna ze hej


Serio? Raz sobie kupiłam jakieś mazidło ale mnie oczy piekły i wyczytałam, że jaskry można dostać, więc poszło w kąt


serio- tam sa olejki i ziola:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
A to Ruda się ostatnio nie odzywa?

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

marmie po forme na lata

Następny temat

Dzień Kobiet-Wszystkiego Dobrego !!!!!!!!!!!!

WHEY premium