SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z ramionami - chudnąć czy nie?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Witam.
Jestem osobą o niskim wzroście i dość pulchną, aczkolwiek nie grubą - mam spory tyłek, uda, brzuch. Od dawna zamierzałam nieco schudnąć, lecz nie wiem, czy jest to dobry pomysł zważając na moje bardzo szerokie ramiona i barki, które zaburzają proporcje ciała. O ile przy dole - biodrach i tyłku - wyczuwam wyraźną tkankę tłuszczową, o tyle na ramionach - ich końcach - tłuszczu jest niewiele, są twarde. Wyobrażam sobie, że jeśli schudnę, dół zwęzi się, góra zostanie - i proporcje zaburzą się jeszcze bardziej. Proszę o opinie i z góry dziękuję za pomoc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Masz problem z obiektywnym postrzeganiem własnego ciała. Górę to Ty masz akurat małą.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Hm, od zawsze spotykałam się z licznymi komentarzami, że jestem szeroka w barach czy z pytaniami, czy trenuję pływanie ;) Zresztą moje ramiona są widocznie sporo szersze od bioder. Do tego jestem niska... Dzięki za opinię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ile w centymetrach masz w pasie barkowym i biodrach? Ruda ma racje nie masx szerokich barkow masz sylwetke ktora powinna byc klepsydra gdybys poprawila swoje odzywianie. A to co slyszysz od ludzi... ha ha swiadczy nie o tobie a o ich kompleksach np. Jedna z dziewczyn ktora schudla z klinicznej nadwagi do normalnego BMI dowiadywac sie zaczela ze na pewno ma anoreksje. A tu masz jedna z supermodelek z czasow jak ciebie nie bylo na swiecie ona ma szerokia obrecz barkowa co nie przeszkodzilo jej w karierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Szerokość bioder - 33 cm, szerokość ramion - 45 cm. A czy figura klepsydry nie ma równej szerokości ramion i bioder? W jaki sposób to miałoby się zmienić pod wpływem diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Nieśmiało podbijam, może ktoś coś podpowie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laska nie szerokość a obwód sie podaje, nie żyjemy w dwóch wymiarach

Dlaczego uważasz ze trzeba mieć równe wymiary? Nie jesteśmy robotami ani posągami, każdy ma nierówności, nawet mamy rózne długości nóg itd... A czy klepsydra czy gruszka czy inne takie to bardziej kwestia optyki niz wymiarów.
Ćwicząc staramy sie poprawiać tę optykę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Rozumiem ;) W takim razie - obwód bioder: 88 cm, obwód ramion: 100 cm

I jeszcze dokładniejsze zdjęcia






Zmieniony przez - lalala12345 w dniu 2014-03-03 19:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oki, nie masz ty przypadkiem problemów z cyklem? Stopy ci leca do srodka, ramiona też masz przesunięte ku przodowi
ja bym pozbyła sie tego brzucha, barki zaokragliła i poprawiła pośladki bo nedza z bidą.
do tego popracowała nad gęstościa plecó i umięsniła nogi bo nie maja zadnego kształtu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 299
Nie mam problemów z cyklem, ale fakt, stopy od zawsze lecą mi do środka. Do tego od zawsze się garbię, muszę stale się prostować. Czy ogólnie powinnam nieco schudnąć, czy od razu brać się za "modelowanie"?

Dzięki za pomoc :)



Zmieniony przez - lalala12345 w dniu 2014-03-03 20:12:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piksy bierzesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciąża,a odchudzanie

Następny temat

Spaliłam mięśnie , nabrałam fat'u - jakaś rada?

WHEY premium