SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222760

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
jasne ze nie ebdzie

bedzie lepszym bokserem


ja sie ciesze ze przybyl nam jeden bardzo obiecujacy zawodnik wagi ciezkiej

szpila ma dopiero 22 lata

a tak naprawde zrzucenie wagi do tych 105-110 kg to kwestia 2 miesiecy ( odsylam do etstu Konia ), startujac z tego etapu jak spzila ejst oebcie czyli whui zalanie wodą tez to jest realnie do wykonania

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
http://gwizdek24.se.pl/boks/artur-szpilka-przyty-w-wiezieniu-35-kilogramow_182115.html


Oby na prawdę rodzina i najbliższe osoby miały dobry wpływ na Artura. Niech wraca na sale treningową a później na ring i niech tam zamiata. Wierzę w niego i wierzę w to ,że nie zmarnuje się chłopak...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Jak się zmarnuje to najwyżej też będzie ringi zamiatał...

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1017
Niewiadomo co ma w glowie, ale jakby myslal powaznie o boksie to by w wiezieniu uwazal z waga. No ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Jakos mnie nie przekonuje On na tym etapie.

"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Dziwą mnie też opinie ,że ze swoim promoterem i trenerem (panem Łapinem) nie zajedzie daleko ale ludzie chyba nie oglądali bądź nie czytali wywiadów związanych ze Szpilą. On nie jest tylko w stajni pana Wasilewskiego. Artur jest promowany również przez grupę Warriorsów. Artur dobrze wie jaką drogą ma iść i z pewnością nie zostanie w Polsce. W jednym z wywiadów przytoczył cytat Kinga ' Tylko on i Ameryka...'. W Polsce zmarnuje się całkowicie a w Stanach może osiągnąć na prawdę wiele... Teraz czas na ostry za******* i trzymanie w ryzach. Jeżeli to wypali to o resztę będę spokojny...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
I tak ma szczęście, że w ogóle ktoś go chciał promować. W dzisiejszej Polsce wielu nie miało tyle szczęścia co on.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
To prawda... I dla tego mam nadzieję że to wykorzysta...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
nie wiem co wy chcecie, wcale nie wyglada tak źle, jasne brzuch mu troszke wystaje ale szybko to zrzuci....mysle ze do jakies 100-110kg to powinna byc jego waga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Artur Szpilka uznawany w środowisku za największy talent w polskim boksie, wyszedł po półtora roku z więzienia. Dostał wyrok za udział w bójce pod dyskoteką w Wiśniowej, nieopodal rodzinnej Wieliczki. Przez prawie trzy lata między bójką a zatrzymaniem przez policją w przeddzień pojedynku z Wojciechem Bartnikiem (planowanej podczas starcia Andrzeja Gołoty i Tomasza Adamka) stoczył pięć zwycięskich walk w kategorii do 91 kg. Teraz ma 22 lata, 125 kg i marzenia o podboju wagi ciężkiej. Karę odbywał w zakładzie karnym o zaostrzonym rygorze w Tarnowie.

- W Tarnowie dzień spędza się w celi, jest tylko godzina spaceru. Ja biegałem. To był typowy spacerniak, 50 na 50, kółko sto metrów może. Biegałem całą godzinę. Kółek nie liczyłem, w głowie się kręciło. Ćwiczyłem każdego dnia coś innego: barki, klatkę, nogi - pompkami, stójkami, przysiadami. Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach. Kolega, co ważył ponad 100 kg siadał, to się go podnosiło. Wody nalewałem do torby foliowej i ćwiczyłem jak hantlami - opowiada Szpilka w wywiadzie dla "Gazety" i Sport.pl.

- W celi byłem z kolegami, którzy trenowali ze mną, uczyłem ich boksu. Cela wąska, ale jak złożyliśmy łóżka, to miejsce się robiło. Nauczyłem chłopaków boksować. Jeden koleżka - ma jeszcze dwa lata - już całkiem jest dobry i da sobie beze mnie radę. Większości życie się źle poukładało, ale ci właśnie mają najlepszy talent do boksu - dodaje Szpilka.



bokser.org

Jeśli to nie jest gadanie dla samego gadania to widać że chłopak ma zapał i pali się do powrotu. Mam nadzieję że pokaże na co go jeszcze stać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech jedzie do stanów. Pokręci się w global boxing , wezmie go pod swoje skrzydła jakis uznany trener i bedzie dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium