SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222355

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Ktoś tu porównuje do Tysona że też walił kelnerów itp.Dobra ale jest drobna różnica.Szpilka przez rok czasu uwalił 5 kelnerów.Tyson na początku lał słabych bokserów ale co 3 tygodnie,a nie raz na 3-4 miesiące kreując to na wielką walkę roku.Tyson przez pół roku stoczył 10 walk,a po 1,5 roku był już mistrzem świata i do tego najmłodszym.Uważam że dalsze porównywanie jest nie na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
no, ale nie kazdy ma taki talent jak Tyson, niektorzy do mistrzostwa dochodza ciezka praca....

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2012-03-25 14:15:51

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Balboa5
no, ale nie kazdy ma taki talent jak Tyson, niektorzy do mistrzostwa dochodza ciezka praca....

Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2012-03-25 14:15:51


to Tyson ciężko nie pracował w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
pracował ciężko, przecież murzyn :D
dobra... Balboa dosrałeś - ktoś pisze że tyson boksował kelnerów co 3tyg a Ty odpowiadasz że inni muszą do mistrza dojść ciężką pracą... wtf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Znowu dostał gościa bez obrony i nie potrafiącego bić,a już widać zachwyt,do tego zachowanie bezpośrednio przed walką komiczne...Wyjdzie cham ze wsi lecz wieś z chama nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Dark_Soul88
pracował ciężko, przecież murzyn :D



noo na plantacji bawełny pewnie niezły zap******
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Co do tego wielkiego talentu to myślę że przekonamy się dopiero z jakimś znacznie wyżej notowanym przeciwnikiem Najwazniejsze, że spokorniał i nie leci na pałę od 1 gongu. Petarda w łapie jest, praca nóg na plus, ale co do szybkości i balansu to IMO jeszcze sporo pracy przed nim ;)

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
widac ze Łapin troche utemperował Szpilke

w walce nie szedł na wariata, poczekał z atakiem, nawet po pierwszych dechach nie rzucił sie tylko spokojnie czekał

wiadomo, technika cały czas do poprawy,
szybkosc jest, siła jest

ale nie mozna oceniac na razie Szpilki po walkach z takimi zawodnikami

takich nadziei jak Szpilka w boksie jest obecnie klilkadziesiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
no, ale nie kazdy ma taki talent jak Tyson, niektorzy do mistrzostwa dochodza ciezka praca....


Tyson był unikalnym, niespotykanym talentem pięściarskim. Może raz na sto lat rodzi się człowiek z takimi predyspozycjami. To samo tyczy się Roya Jonesa Jr, Aliego i jeszcze paru wielkich mistrzów


Nie odbiegajmy jednak od głównego wątku czyli Artura Szpilki.

Sam jestem zawiedziony walką, sądziłem ,że Mabra pokaże coś więcej i postawi Arturowi twardsze warunki i większy opór niż jego poprzednicy.
Niestety każdy widział jak było w rzeczywistości ,Amerykanin nie pokazał kompletnie nic!

Szpilka pozytywnie zaskoczył mnie swoim chłodnym boksowaniem ,nie poleciał od razu na przeciwnika w celu 'Urwania łba'.

Nie zgadzam się z niektórymi osobami piszącymi iż Szpilka nie ma talentu ani potencjału... Jakiekolwiek porównywanie go do Najmana, Wawrzyka jest na prawdę śmieszne.

Poczekajmy na lepszych przeciwników, na razie Artur szybko rozprawia się ze swoimi przeciwnikami. Mam nadzieję ,że w tym roku dostanie kogoś na prawdę solidnego i powalczy dłużej. Chętnie zobaczyłby go na całym 8 rundowym dystansie. Niewiadomą jest w końcu kondycja Szpili.



Co powiecie na ten news?

http://www.ringpolska.pl/artur-szpilka/17683-szpilka-chcialby-walki-z-aguilera#comments


Ja z miłą chęcią obejrzałbym taki pojedynek pod koniec tego roku ale wydaje mi się to mało realne. Aguilera się ceni, a wydaje mi się ,że niestety team Szpili nie jest wstanie zapewnić zadowalających warunków dla Nagyego.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Szpila ze wszystkimi chciałby walczyć.. Tylko czy jest sens?

yyy... coś tam.. :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium