SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222551

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4858
Dokładnie, moim zdaniem powinien zakończyć karierę tak samo jak Adamek, przynoszą nam wstyd! Co wy k***a pieprzycie ? Chłopak zaczyna przygodę wadze ciężkiej więc dostaję średniaków, i robi z nimi Szpilka to co ma robić ! Brawo !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
10 walka kogo mu maja dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Ale jest za..bisty... Normalnie postęp z walki na walkę. Uczy się obijac bumów. I potrafi to coraz lepiej. Pewnie wiecej nauczyłby się z książki niz przez ten czas co zmarnował na przelot i obicie gościa o którym wiadomo że ma 1 filmik na youtube
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
o już ;d Jak dla mnie na pewno ciekawy zawodnik, będę się przyglądał

Zmieniony przez - turboj w dniu 2012-03-24 22:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3390
Po prostu niech mu dadzą kogoś kto wychodzi na ring żeby dać z siebie wszystko a nie żeby spróbować jakoś przetrwać do ostatniego gongu bez względu czy posiada taki zawodnik talent czy nie. Marbra jak zobaczył Szpile na ważeniu to o mało nie zrobił w majty-przypomniały mu się pewnie przykre doświadczenia z pierdla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Slaba realizacja gali. Brak stabilizacji obrazu, line kolory I co chwile lots zaslania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no faktycznie, jkaby ktos kamerą amatorska kręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Sorry za bledy, pisze z tel z angielskim slownikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Szkoda słów..........
Ja wiem że na początku kariery bokser musi nabrać doświadczenia w pełni to rozumiem, ale kontraktować takie bokserskie zera które nawet paru rund nie umieją przechodzić gdzie tu logika?! Ten Marbra nie umiał nawet ciosu zadać! Do tego pięknie wysoko uniesiona broda ehhh...
Ale oczywiście teraz w internecie większośc osób będzie mówiło jaką to szpila ma parę w łapach, jaki wielki talent i same ohh ahh, no i oczywiście jak zmądrzał bo spokojnie zaczął walkę WOW!!!!

A mnie ciekawi czy będzie taki spokojny jak nie będzie szło po jego myśli?
Czy wytrzyma psychicznie?
Jaki ma cios?(bo możliwe że wcale nie mocny) Beck-a nie umiał powalić a Owen parę jego ciosów przyjął na szczęke.
Do tego zastanawia mnie jaką szczękę ma Szpilka?
Ale zapewne żęby tego wszystkiego się dowiedzieć będzie nam potrzebne 3-4lata...........
Polecam poczytać komentarze z 2008-2009 roku o Andrzeju Wawrzyku, też wtedy pisali wielka nadzieja wagi ciężkiej, mocne uderzenie, za 2-3lata mistrz, zje Adamka itd itp a jak jest? Przeciętniak z napompowanym rekordem, to samo będzie ze Szpilką (jedynie charyzmy ma więcej) niestety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
uważam że nie ma co prorokować - to że walczy z kelnerami nie znaczy że średniaków z ciężkiej by nie utrzymał (bo o czołówce nie mówimy).
we wcześniejszym poście chodziło mi tylko o to że mogli mu wybrać bardziej AMBITNEGO przeciwnika...


Zmieniony przez - Dark_Soul88 w dniu 2012-03-24 22:53:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium