SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222464

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1569
Dzień dobry :)

Co nawyprawiał Mollo, że takie hallo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic, opadl z sil i upadl jak red baloon pudzian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i gratulacje dla szpilki, mi sie walka podobała dobrze ze spac nie poszedłem. Nie wiem czemu go tak ciągle krytukujecie ja tam mu kibicuje dobry chłopak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
Co mozna powiedziec o Szpili, to mozna ale chlopak umie dostarczyc emocji
Szpile czeka jeszcze duuuuzo pracy, ale ma on jak na swoj etap kkariery dobrych rywali

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Bardzo ciekawa walka ;) teraz czas na zimnocha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Ja czekam na walkę Szpilka - Adamek

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
CAstillo przegrał przecież...

Adamek poskładałby Szpilę, mimo że ostatnio totalnie nie podoba mi się jego boks.

Szpila jest w chvj młody, dopiero 23 lata. Powinien poobijać jeszcze sporo średniaków imo. Bo bokser z górnej półki by go złożył szybko.

Jestem dobrych myśli, ale jeszcze trzeba duuuuuuuuuuuuużo czasu. Defensywa fatalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 163 Wiek 112 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3060
Naprawde sa jeszcze tacy ktorzy wierza ze Szpilka to przyszly mistrz swiata HW?Kolejna walka i kolejny raz widac,ze to zwykly przecietniak tylko napompowany w Polsce medialnie.
Gdyby Mollo mial wage i forme bokserska z walki z Golota to Szpilka by przegral,ba! Szpilka by przegral gdyby Mollo nie mial formy z walki z Golota a jedynie kondycje na wiecej niz 1 runde.A tak Szpila wymeczyl wygrana z amatorem ktory nie walczyl 2,5 roku a trenuje sobie dla przyjemnosci po pracy.
Ciekaw jestem czy dopusci Wasyl do walki z Zimnochem.Zimnoch to moze nie jest zaden wielki przeciwnik ale Wasyl chyba teraz przez rok lud dwa bedzie wybieral latwiejszych przeciwnikow zeby mit Szpilki nie skonczyl sie juz teraz,ale zeby mozna bylo jeszzcze pare zlotych zarobic.

I jeszcze jedno.Wk.rwia mnie niesamowicie jak takie dresy jak Szpilka wycieraja sobie gebe polska flaga i polskim godlem.Bandycka szmata na ryju,na nim orzelek i obok napisa "pozdrowienia do wiezienia".... Co za pajac z niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Komentatorom ESPN (chyba ESPN) również nie spodobał sie strój, w którym Szpilka wyszedł do ringu. Zaczęli mówić o tym, że był w więzieniu za ustawki kibicowskie. Dobrą reklame nam zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przegrałby pociski, wygrał tez pociski dostaje. Cos soba reprezentuje bedzie z niego dobry zawodnik i ja w to wierze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium