SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222345

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1075
ma gosc potencjał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cezi niee na pewno ' żarcia dla psa' tam nie ma

Czekam na kwiecień!!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zero szacunku mam dla takich gosci, nie rozumiem czyjegos komentarza że 'na pewno nie jest frajerem' - dla mnie akurat na pewno JEST frajerem. Jego pseudo'zasady' mam głęboko, niech siedzi w więzieniu i patrzy w sufit. Jak wyjdzie to będę kibicował jego przeciwnikom, niech skończy na kasie w Tesco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1962 Napisanych postów 19823 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731704
Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia. On i Kostecki jak dla mnie nic nie reprezentuja wrtosciowego aby miec jakis do nich szacunek. Nie widze w nim rowniez zadnego potencjalu ( ani tego "pazura" jak to ktos okreslil).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Lepiej żeby wyładowywał agresje w ringu a nie na niewinnych osobach. Dlatego mu kibucuję, nie rozumiem Waszego podejścia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Cezi- Oni tam przeciez od rodziny paczki zywnosciowe dostaja prawie co tydzien wiec o miche nie trudno zadbac..tymbardziej o jakies koksy z przemytu

Powiedzmy ze ktos znajomy miał lipe za cos i gdy wyszedł po pewnym czasie tez ladnie 'ursósł' :D

Co do komentarzy wyżej to czego wy oczekujecie od niego ?
Może ma was przeprosić za to ze kolegów nie zagonił ?
Bójki przynajmniej u mnie w mieście to rzec powszechna..trafił na jakiegoś cwaniaczka o którego nietrudno w dzisiejszych czasach i pokazał mu miejsce w szeregu.Szkoda tylko ze przez takiego pajaca zmarnował kawał czasu bo mógł w przeciągu tych 9 miesięcy powalczyć coś.

Powodzenia i z fartem dla Szpili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
popieram przedmówce, sog;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
W sumie,to co on tam robi poza ringiem,to mnie mało obchodzi...Cygan zgadzam się-też wygląda na cwaniaka i bandytę i gdyby nie boks byłby jakimś brawlerem...

Mnie interesuję tylko boks,ważne,że nie niszczą swoim zachowaniem boksu jak Haye...

Przyznam się,ze obu nie lubię(Szpilka,Cygan),ale obu kibicuję...

To,że są cegłami nie ma znaczenia jak boksują...Cygan nic nie osiągnie,a Szpila-zobaczymy...

Manieqq ja tam na wiezieniu sie nie znam i nic o nim nie wiem dzieki za info...


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2011-01-22 19:06:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Manieqq Szpila dostał 18 miesięcy ale mniejsza z tym.


Possible pewnie, masz prawo nic nie dostrzegac w Arturze i jego boksie. Ale wiele osób w tym nie tylko ja uważa go za największy potencjał w teamie Bullita.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Leon Margules o Arturze Szpilce :








Skoro sam szef Warriorsów tak dobrze wypowiada się o Szpili to nie może się mylić... Teraz wszystko w rękach Artura.

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-01-25 11:06:21

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium