SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222533

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Ashardon
Uważasz Darek, że inny promotor nie miałby na celu jak największego zarobku na chłopaku?


uważam, że prowadził by chłopaka lepiej. Pan Wasilewski ma wtyki w WBC, ale spójrzmy jak są prowadzeni zawodnicy z jego grupy... no teraz Włodarczyk coś tam się bije i Jackiewicz miał swoje 5 min - a reszta ? Bonin jedna walka z Harrisonem (przegrana nieznacznie) i potem z bilansem bodajże 40 wygranych (nabite na kelnerach) rzucony na pierwszą walkę z Dawidem Haye w HW i wp****** w 1 rundzie no tak to wygląda.. reszta chłopaków bije boomów.



Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2012-05-12 10:23:54

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A ja uważam że jak zwykle narzekacie i będziecie narzekać zawsze.

Póki Szpila walczy jak walczy niech dostaję kelnerów- o to chodzi. I to właśnie jak najwięcej kelnerów typy Saulsberry- wysokich, cięzkich z którymi nie powinno się wchodzić w bezpardonową wymiane a raczej wyboksowywać. Taki jest też Argentyńczyk.

Wkvrwia mnie to, bo jak Mitchell nabijał sobie rekord na kelnerach, to jakoś nikt nie ma do niego o to pretensji.

Wydaje mi się że to przez media, które go tak wypromowały, że fani boksu chcieliby walki i przeciwników proporcjonalnie dużych do tego wypromowania. Zapominają jednak, że to dalej nowik w świecie boksu + ekstremalnie młody koleś jak na HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
ale jaki jest sens bicia się z gośćmi, którzy nie stanowią żadnego zagrożenia ? tym bardziej, że Szpilka sam mówi, że jest gotowy na wyzwania. Powinien na tym etapie dostawać gości, którzy będą dla niego jakimś wyzwaniem bo takie walki dają najwięcej. co z tego, że będzie miał kolejną zawodowa walkę w HW skoro typ nie będzie istniał i zostanie szybko znokautowany... Basile nie zada ani jednego normalnego ciosu. jestem o tym przekonany, więc nie wiem po co to komu... tylko, żeby nabić portfele.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A imo np walka z Saulsberrym bardzo mu się przydała i dużo go nauczyła.

Zobaczymy jak ten koleś da radę. Jak Szpila pokaże rozsądek w walce to będzie mógł dostać kogoś konkretnego...

Ludzie, przecież Mitchella przeciwnicy też nie istnieli z nim na początku kariery, a nikt za to go nie opieprza. A to dlatego że po prostu na polskich portalach mało się o nim mówiło podczas robienia kariery (dopiero teraz zaczynają ludzie), więc nikt się nie czepiał.

Dla mnie Szpila SPOKOJNIE może obić jeszcze z 5 kelnerów i dopiero potem brać się za konkretnych przeciwników. Znajdźcie mi boksera który z rekordem 10-0 walczył z kimś konkretnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
no ale Saulsbery coś tam machał i uderzał.

Dremor
Znajdźcie mi boksera który z rekordem 10-0 walczył z kimś konkretnym.


chociaż by Tyson Fury : ) walczył z solidnymi zawodnikami

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
dereck chisora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co?? Wymieńcie tych przeciwników:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Kelnerzy to normalne na tym etapie kariery, ale on dostaje najgorszych z możliwych kelnerów, którzy nawet nie umieją zadać ciosu i myślą tylko o tym żeby się położyć.
1 walka Władka


5 walka Vitka


A tutaj dla porównania Szpilka




Tylko nie mówcie mi że rywale Szpilki są na takim samym poziomie tylko on ich po prostu dominuje swoimi umiejętnościami.....

Moim zdaniem ludzi drażni właśnie to że jest wielka promocja Szpilki przyszły mistrz świata itd a dostaje rywali którzy z boksem nie mają nic wspólnego baa którzy nawet ciosu nie umieją wyprowadzić. Wystarczyło by dobierać jakiś wacianych kelnerów ale którzy chociaż trenowali boks.

Zmieniony przez - Xyz69 w dniu 2012-05-15 00:55:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zwłaszcza ze Szpilka sam sie domaga lepszych rywali

nawet gdyby złapał porażke, to na pewno więcej mu da niz obijanie bumów

i tez faktem jest, że nie trzeba mieć rekordu 30-0 zeby dostawać duże walki
nie trzeba mieć sztucznie nabijanych rekordów, jak Wawrzyk chociażby

przykłady Chisory, Heleniusa czy Puleva

Pulev - w piątej walce dostał Skeltona, w dziewątej Guinna, dwunasta walka Rossy, a w 16-stej walce dostał walke o pas mistrza Europy

Helenius - 11 walka Brewster, 15 Peter, 16 Liachovicz i potem walka o pas mistrza Europy

Chisora - 14 walka i duży pojedynek na wyspach z Furym, a potem już wiadomo, 16 walka i pojedynek o WBC z Kliczką

wszystko zalezy od chęci promotorów, zwłaszcza teraz, gdy HW potrzebuje młodych, głodnych sukcesów zawodników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Jak juz tak porownujemy to:
Pulev - 8 lat starszy od Szpili
Chisora - 6 lat starszy
Helenius - 5 lat starszy

Mozna tez wyskoczyc z Tysonem, ale chyba nikt az tak wysoko nie ocenia talentu Szpilki, zeby sie pokusic na takie porownanie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium