SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222755

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Dalej ktoś twierdzi że Artur by wygrał z Tomaszem Adamkiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obaj to slabiaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
niech dadza mu nawet arreole i bedzie po sprawie , pozatym popatrzcie sie jak on wyglada , on wazy 105 i to sam tluszcz spokojnie by w 90 wazyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
Miałem nadzieje ze ten Mollo go poskłada i skonczy się saga pt Szpilka nadzieja Polski na Mistrza Świata wagi ciezkiej, niestety braklo kondycji emerytowi. Szpilka daje emocje i za to plus, face to face zapowiadalo ostra walke i tak tez sie stalo. Ciekawe jak dalej bedzie sie toczyla kariera Artura, powinien isc droga Wawrzyka walczyc w PL gdzie sedziowie dadza wygrana na punkty i uciekac jak z Mcline wszystkie rundy, nabic rekord i ruszyc na kogos powaznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Nie jestem fanatykiem Szpili, ale co wy gadacie ludzie. Wygrywa- źle, przegrywa- źle. Sylwetka nie walczy. Chłopak ma jeszcze z 10 lat na to by osiągnąć swój cel. Defensywa hvjowa, gardy nie trzyma, ale po to są takie walki jak ta z Mollo żeby pokazać jego błędy. Walczył chaotycznie ? bił się ? W tej walce pracował ładnie prawym prostym, bił na spokojnie, nie podpalał się, pokazał że nie łamie go to że leżał na dechach i robił swoje. Słabo walczy przy linach, z defensywy ? dajcie mu pare walk a to też poprawi. Masy mięśnia też można nabrać. A wszyscy co gadają że nie ma ciosu... nie bd komentował, może nie ma tam takiego kowadła jak Gołota, Tyson czy Kliczko, ze po jedym ciosie głowa odlatuje na metr i przeciwnik nie wie co sie dzieje do końca rundy, ale napewno jest moc w jego uderzeniach. Ja wierze w niego. na dodatek w wywiadach dobrze mówi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
ja nic osobiscie nie mam do Artura,ale gdzie on do czołówki ,to jest i zawsze będzie przecietniak, Sosnowski by go imo zniszczył, i pomyslec ze jeszcze nie tak dawno gdybałem o jego walce z Badrem Harim w Boksie, Hari to by go rozniósł na strzępy nawet bez formy, na kazdych "uderzanych" zasadach i taka jest prawda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tak już dawajcie mu arreole od razu,zaraz po co arreole dajcie mu Haye'a...albo kliczke po co czekać...

Przypominam ,że Vitalija mniej więcej jak był w wieku Szpilki nokautował Pele Reid...a Kliczko jako kickboxer wyglądał jak jakaś kłoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221424
xper
tak już dawajcie mu arreole od razu,zaraz po co arreole dajcie mu Haye'a...albo kliczke po co czekać...

Przypominam ,że Vitalija mniej więcej jak był w wieku Szpilki nokautował Pele Reid...a Kliczko jako kickboxer wyglądał jak jakaś kłoda
Saleta tez go lał(Vita),a Szpilce i tak do Przemka(w Prime) baaaaardzo daaaaaleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Po prostu jest pompowany medialnie przez media, Wasilewskiego i sam siebie również pompuje. Wszędzie coś napisze, dopowie. Jest go pełno. Sztucznie robią z niego następce Gołoty, on sam mówi że do trzech lat będzie mistrzem świata itd. To wszystko wytworzyło błędny obraz na chwile obecną Artura.

Powoli do celu, a nie wyzywanie Tomka Adamka na pojedynek i gadanie żeby go "zbił" i takie tam akcje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium