SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222607

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Z tego co pamietam przechodzil jakas operacje dloni, podczas przygotowan po walce z McClinem skrecil kostke, do tego zlamana szczeka.

Zmieniony przez - JauCh w dniu 2013-11-18 18:48:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a może skoro Adamek wypadł to zrobić walke Szpilki z Głazkowem np. w marcu w USA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A dajesz w takiej walce szanse Szpilce?;) Może i jestem zbyt krytyczny wobec niego, ale serio nie wydaje mi się żeby on coś zwojował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja ogolnie nie jestem wielkim fanem Szpilki i nawet w jego walce z Zimnochem to stawiałbym na Zimnocha

ale z drugiej strony chłopak jest ambitny, chce bys odwaznie prowadzony wiec czemu nie? Mysle ze i tak Wasilewskiemu udalo sie troche Szpilce zamydlic oczy ze niby walki z kims takim jak Mollo czy Minto są wartosciowe.

McCline to moim zdaniem na te chwile najlepsze nazwisko w rekordzie Szpili

sam mowi ze chce Chisore, Solisa czy Fury'ego. Wiec niech i tak bedzie. Do tego mozna dodac Głazkowa, Ustinowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
To mu się chwali akurat. Tylko promotor swój rozum ma i wie jakby się skończyła walk z kimkolwiek z tej trójki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Bo to jest jedyna słuszna droga, walki z coraz lepszymi i zdobywanie niezbędnego doświadczenia. Je.bać hodowane rekordy! Ale Wasilewski nigdy na to nie pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84540
przydałby mu się łomot, by trochę chłodniej spojrzał na swoje szanse na przykład z Adamkiem, też za bardzo go nie lubię ale coś takiego by mu może na dobre wyszło, jest młody, ma szanse na rozwój, ale brakuje mu oprócz oczywiście braków technicznych to pokory i realnej oceny swoich możliwości

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 771 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18812
Wątpię czy łomot cokolwiek by pomógł.

Skoro przy rewanżu z Mollo nie potrafił wyciągnąć wniosków z pierwszej walki (w której był lepszy, ale przez głupie błędy lądował na deskach 2x i punktacja w momencie knockoutu była bliska remisu) i w drugiej walce popełniał dokładnie te same błędy... najwyraźniej Szpilka należy do tych co nie wyciągają wniosków z własnych błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie to wcale nie dziwi, w końcu to tylko głupek który umie się bić a nie prawdziwy boxer . a że od lat mamy niezłą posuchę w wadze ciężkiej to i jest na takich zainteresowanie . i jeszcze te jego gadki o adamku, solisie , furym ... podczas gdy ze znacznie słabszym zimnochem jeszcze się nie uporał, a którego teoretycznie powinien wciągnąć nosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
napisał ze ten rok bedzie decydujący , zobaczymy co za walki sie szykuja skoro tak pisze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium