SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222354

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


ar90 nie przesadzaj, widziałeś jak Gołota wyglądał w jego wieku? Andrzej był szczupłym facetem, dopiero w USA się ładnie rozbudował.

Uwierz, że jest sporo wyższy od Włodarczyka. Szpila chodzi lekko zgarbiony dlatego sprawia wrażenie niższego. Być może nie ma tych 193 cm wzrostu, ale w takim razie Włodarczyk na pewno nie ma 186 cm.

Foto jest z 2007 roku kiedy Artur podpisał zawodowy kontrakt z Bullitami, widać ,że jest sporo wyższy od Krzyśka nawet przy tym lekkim zgarbieniu. Na YT jest filmik gdzie również stoją obok siebie i widać tą różnicę wzrostu.

Z tym, że powinien mieć bardzo mocnych sparning partnerów w pełni się zgadzam! Jak najbardziej takie lekcje są wskazane dla Artka. Co do Adamka to nie ma co co w ogóle porównywać, Tomek jest absolutnie poza zasięgiem dla Szpilki, który jest po prostu niedoświadczony. I śmieszne są teksty typu: ' Szpilka ustawił by Adamka w ringu'...


To czy Szpilka nie potrzebnie był/jest kreowany na przyszłościowego zawodnika wagi ciężkiej zweryfikuje czas i kolejni przeciwnicy. Myślę, że może to potrwać 2-3 lata.


Bardzo liczę na to, że uda się zakontraktować walkę z Robertem Hawkinsem, tak jak napisał george62, Hawkins jest twardym journaymanem. Dawał cały dystans z takimi zawodnikami jak: Maskaev- z którym przegrał też przed czasem, jest to jedyna porażka przed czasem Roberta, która trafiła mu się 16 lat temu...


Cały dystans przewalczył również z Boytsovem, Estradą, Tuą, Kevinem Johnsonem, Peterem, Chambersem. Wszystkie te walki przegrywał ale wytrzymując cały dystans. Hawkins to bardzo dobry przeciwnik dla Artura.
W Szpilce podoba mi się oprócz naturalnego drygu do boksu chęć podejmowania wyzwań, Artur chce walczyć z dobrymi przeciwnikami.
Pożyjemy zobaczymy, czas zweryfikuje czy faktycznie Artur jest sztucznie pompowanym zawodnikiem. Moim zdaniem nie...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i wygrał z pogromcą Granta, Dominickiem Guinnem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Dokładnie










Artur Szpilka: "Nie mogę żyć bez adrenaliny"


15 października na gali "Wojak Boxing Night" w Katowicach trzecią walkę w kategorii ciężkiej stoczy niepokonany jako zawodowiec Artur Szpilka (7-0, 5KO). W swoich dwóch poprzednich występach w królewskiej dywizji popularny "Szpila"szybko nokautował rywali i teraz nie ukrywa, że w zbliżającym pojedynku chciałby spróbować sił z bardziej wymagającym oponentem.

- Jest już trzech kandydatów, między innymi Robert Hawkins. On co prawda przegrał kilka walk, ale raczej nie przegrywał przed czasem. Chcę kogoś na dłuższy dystans. Takie walki są mi potrzebne, żeby się sprawdzić. W tej chwili nad wyborem właściwego przeciwnka myślą trener i promotor, ale ja mogę bić się z każdym, kogo mi wskażą i każdego pokonam - przekonuje jak zwykle pewny siebie pięściarz grupy 12 round KnockOut Promotions.

Utalentowany 22-latek z Wieliczki powrócił już do treningów po krótkim rozbracie z ringiem spowodowanym kwestiami zdrowotnymi. - Miałem dwa tygodnie przerwy ze względu na zabieg operacyjny oka, potem przyplątał się jakiś wirus i pauzowałem przez kolejny tydzień, ale teraz wszystko jest już w porządku - tłumaczy Szpilka, dodając: - Czym jest bliżej do kolejnej walki, tym bardziej jej jestem głodny... Nie mogę bez tego żyć. Jeśli oglądaliście film "Adrenalina", to ja właśnie tak mam. W Katowicach zobaczycie mnie w świetnej formie, a dwa tygodnie później lecę na walkę do Stanów.
ringpolska.pl

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ja się z ar90 zgadzam. Pękł balon, Adamkiem zwanym, więc pompuje się kolejny - Szpila...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8648
trzymam kciuki za chłopaka , i wierzę w niego !

` rób swoje i nie patrz się na innych` Jerzy Juras Wroński

`Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj` Winston Churchill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co za bzdury, żaden balon nie pękł. Nikt tu nie wierzył, że Adamek ma duże szanse z Kliczką. Ja np bardzo wierzyłem, ale rozum mi podpowiadał że nie ma szans. Co prawda było gorzej niż myślałem, ale żaden balon nie pękł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
Panowie lepiej zainwestujcie swoj czas w kibicowanie Pawłowi Wolakowi:)chłopak ma wielke serce do walki,jego ostatnia walka jest mega,trzymajaca w napieciu,fakt,ze z obrona słabo u "Wscieklego Byka",ale jednak warto go ogladac!!!

A o Adamku mozna by tutaj sie merytorycznie pokłocic:D,ale niestety to temat o Szpilce...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
maxwell rd Wolak to kawał kozaka, ciągle idzie do przodu i nigdy nie odpuszcza ale jak już wspomniałeś jego obrona strasznie kuleje. Serce do boksu ma jak dzwon ale umiejętności niestety mu brakuje. Szpilka ma dryg i talent do boksu czas pokaże czy pokładane w nim nadzieje były zbędne.


Ja wierzę w to, że nie! Mam nadzieję również, że przyjdzie czas na dobre sparingi z bardzo wymagającymi przeciwnikami. Takie lekcje są niezbędne. Przekreślanie Artura Szpilki już na starcie jest niepoważne, dajcie chłopakowi się rozkręcić .

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
maxwell, przecież można kibicować i Wolakowi i Szpilce.

Ostatnią walkę Wolaka oglądałem na żywo, więc o czymś to świadczy

Trochę niestety objawił swoją słabość, jaką jest słaba obrona no i boksowanie na jedno kopyto, ale dalej mi kibicuję.

Ja wolę żeby ktoś był promowany na siłę, a potem poległ z kimś z top 20, niż żeby mega talent nie był promowany w ogóle i został zmarnowany gdzieś na salach treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994




Szpila zakrył szpeconcy tatuaż JP... A Jeżeli mowa o rywalach to ciekawe o kogo mu chodzi... Hawkins nie walczył ani z Povetkinem ani z Holyfieldem... Poruszane też jest nazwisko Larry Donalda, który od czterech lat jest niekatywny.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium