SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222707

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fido82
a ja wam powiem że będzie to pierwsza walka w której będę mu kibicował.
i to nie dlatego że postawiłem sporo kasy po dobrym kursie , ale dlatego że udowodnił że nie jest zwykłym napinaczem który leje leszczy ale ambitnym kolesiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
na szczescie bez ppv bedzie , jak znawcy dzialu widza przebieg walki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
wejdzie jeden z szatni do naroznika, potem drugi, potem hymny, potem sedzia ic pouczy chwilke, potem walka, potem werfykt i tylo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
bystryś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
staram się Tobie dorównac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ja już swoją opinię wyraziłem Adminejszyn. Szpila na pewno nas zelektryzuje i tego możemy być pewni. Jeżeli garda będzie szczelniejsza i będzie większa rozwaga to ma szanse zwyciężyć z Jenningsem ale wydaje mi się że prawdopodobnie jedyną szansą na zwycięstwo Szpili jest KO bądź TKO na Amerykańcu. W zasadzie wynik może iść obie strony... Na punkty Artur ma dosyć małe szanse na wygraną. Bryant ma niesamowity zasięg ramion ( 213cm) nie wiem co Szpilman planuje ale musi się przedrzeć przez te długie łapy i znokautować Jenningsa. Patriotyzm pełną parą, emocje z każdym dniem rosną. Jutro panowie spotkają się po raz pierwszy face to face na konferencji prasowej. Więc się zacznie...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie szanse 50:50. szpilka wkłada całe serce w przygotowanie. Jeśli nie wygra to napewno pokaże się bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dokładnie, Chisora już pokazał że można przegrywać i wychodzić na tym dużo lepiej niż nabijacze. Zresztą w mma zrozumieli to już dawno, w boksie dalej króluje pogląd że najlepiej kelnerami dobić sie do title shota, a potem zdziwienie że wpyerdol

Pozdrawiam z tego miejsca Kołodzieja, który niedługo walczy z Hernandezem

Wracając do Szpili, to nie wiem jak sromotną porażkę musiałby ponieść, żeby ta walka wyszła mu na złe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne, jego walki są widowiskowe, więc napewno będzie na + niezależnie od wyniku :-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium