SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222380

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2482
Brawo Artur.
Walcz tak dalej i Zwyciężaj... Spięło się na chłopaka pół forum , bo odepchnął kogoś na ważeniu heh , głodny walki , nakręcony na nią maksymalnie po tak długiej przerwie, takie rzeczy przecież się zdarzają wszędzie i do rzadkości w sportach walki nie należą . Artur rób swoje i śmiej się z komentarzy zakompleksionych bokserów i znawców spod monitora co Ci ubliżają, choć ta walka pewnie uciszyła jakiś procent, a część nawet go polubiła ;) . WALCZYĆ SZPILA WALCZYĆ !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898



o kim mowil?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
o Masternaku. Ponawiam: ma ktoś walke i może wrzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531


Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z kim Artur zbił przed rozpoczęciem walki? Kto był w czapeczce z daszkiem? Ktoś z Firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2722
Uderzacz, tak z profilu to chyba Bosski Roman..

"Do roboty zawsze coś jest.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Tak to jeden z członków Firmy a mówią na niego Boski Roman czy coś w tym stylu.

Szpilka zaprezentował się bardzo ładnie chociaż co tu dużo można oceniać po tak krótkiej walce... Zresztą walka i tak była tylko na rozruch po takiej przerwie ale i tak trzeba powiedzieć ,że *******nięcie to Artur jednak ma.... Ciekawe jak to się będzie sprawdzało w starciach z bardziej wymagającymi przeciwnikami. Bardzo udany powrót na ring po tak długiej przerwie i jeszcze to efektowne KO. Całkowicie wyłączył zasilanie Bośniakowi. SZPILA ma MOC! Brawo

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Czy mógłby ktoś mi dać linka do strony z wynikami wszystkich walk, łącznie z tymi pokazowymi? Bo wujek google mnie nie lubi i podaje linka do pojedynczych wyników, a nie podsumowania całej gali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niestety musze przyznać że było to megaefektowne
Ale coś mi się zdaje że ta akcja podczas ważenia była przemyślana i celowa, i wynika nie z bezmyślności a przeciwnie ze sprytu..
No i wywiady ok wiec nawróciłem sie i bede kibicował Szpilce ( o ile mnie jakimiś dennymi wypowiedziami typu hwdp nie zdegustuje )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium