SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dalej z Arturem Szpilką?!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222734

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
bo Pan Tomasz zyyebał, że poszedł do HW - dla tego musi sp*****lać przed większymi i silniejszymi rywalami. Gdy by Adamek ze Szpilką walczył w junior ciężkiej to mieli byśmy dobre grzmoty

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Adamek spyerdalał bo jest mądry i nie wdawał się w bójkę z większymi.

Gdy trafiał na kolesi swojej postury to było inaczej patrz Banks, Cunningham. Zayebiste walki.

Cezi dobrze napisał, gdzie tu iść na byka cięższego o 30 kg na otwartą wojne w pierwszych rundach;/ Szpila nie może się tak podpalać.

To był zimny prysznic dla Szpili, ale najlepsza forma prysznicu. Czyli wygrana walka, po dość niespodziewanym przebiegu. Ze Szpili będą ludzie, ja mu dalej mocno kibicuję i w niego wierzę, tylko więcej zimnej krwi musi zachować, bo inaczej będzie padał z bykami w pierwszych rundach.

Np wyobrażacie sobie jak on w ten sposób naciera na dzisiejszego McCalla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dremor
Adamek spyerdalał bo jest mądry i nie wdawał się w bójkę z większymi.

Gdy trafiał na kolesi swojej postury to było inaczej patrz Banks, Cunningham. Zayebiste walki.

Cezi dobrze napisał, gdzie tu iść na byka cięższego o 30 kg na otwartą wojne w pierwszych rundach;/ Przecież to jest różnica paru kategorii wagowych. Takie rzeczy tylko w HW, dlatego tymbardziej Szpila nie może się tak podpalać.

To był zimny prysznic dla Szpili, ale najlepsza forma prysznicu. Czyli wygrana walka, po dość niespodziewanym przebiegu. Ze Szpili będą ludzie, ja mu dalej mocno kibicuję i w niego wierzę, tylko więcej zimnej krwi musi zachować, bo inaczej będzie padał z bykami w pierwszych rundach.

Np wyobrażacie sobie jak on w ten sposób naciera na dzisiejszego McCalla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sorry Panowie, ale te edycje są spieprzone

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-11-06 11:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5206
Pierwsze "ale" pojawiło mi się już przy wejściu David-a, Kostyra powiedział że mierzy 198cm wzrostu, boxrec mówi 193cm hmmm ktoś tu kłamię. I coś mi się wydaje że to boxrec ma rację, Szpilka na moje ma 189-190 max oczywiście jak się wyprostuję.

Co do przeciwnika Szpilki, David-a Saulsberry 40 lat, rekord 7-3-0, ogólnie zatłuszczony podstarzały kelner. Pierwszy przeciwnik Szpilki który wiedział że boks polega na uderzaniu przeciwnika.

Walka pokazała jak dobrą promocją + kilkoma wygranymi walkami z totalnymi bumami można ludziom wszystko wmówić, że następca Gołoty, przyszły mistrz świata hw itd.

Do tego Szpila naprawdę nie ma mocnego ciosu co najwyżej przeciętny, no nie oszukujmy się trafił parę razy David-a i nawet nim nie zachwiał, a okoliczności końcówki walki były dziwne bo wątpię aby David padł po zachaczeniu przez "pioruńsko silny" cios Szpilki.
Szczęka hmm trudno to po tej jednej walce jakoś ocenić, ale jednego jestem pewny tytanu ani niczego bardzo twardego tam po prostu niema.
Wiadomo obrona też dziurawa, ręce nisko są ok, kiedy jest perfekcyjny balans + wyczucie dystansu a tego Szpilka nie ma.
I największa na chwile obecną wada której możliwe że Szpila nigdy się nie pozbędzie to, podpalanie się i brak inteligencji ringowej.


I proszę was nie piszcie że przecież Szpila jest młody, to dopiero jego 4 walka w hw, i że wszystko przednim, bo zgadzam się z tym w 100%. Po prostu nie pasuje mi kreowanie go na super mega talent, drugi gołota/tyson, kręcenia filmików z jego życia osobistego, robienia z nim setek wywiadów itd. On jest na chwilę obecną tylko jednym z wielu prospektów który może ma ciut więcej talentu od innych, który nic nie pokazał, i czeka go wiele ciężkiej pracy.



Zmieniony przez - Xyz69 w dniu 2011-11-06 12:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przecież wygrał walkę ludzie. Problem siedzi w jego psychice, bo nie można iść na wojne z takimi typami i to w pierwszej rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
szpila musi nad obrona popracowac za duzo sie podpala zamiast przeczekac jednak musze przyznac ze jego walki budza duze emocje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tak jak obstawiałem - 2 runda

Dobra robota, Artur!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Ta walka momentami wyglądała jak na ulicy. Która walka Adamka tak wyglądała? Za każdym razem oglądamy u Tomka pokaz techniki, ciekawe kombinacje itp. Wszyscy Polacy po walce Tomka z Witem zaczęli mu rzucać wyzwania i w ogóle polemika.
Tomek jeszcze namiesza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Co jak co ale ten Saulsberry zabił mu klina.Jakby więcej potrenował tak żeby kondycyjnie wytrzymać.Możliwe że dałby mu radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na rozciaganie

Następny temat

pomoc dla poczatkujacego, ale zawzietego

WHEY premium