SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cayek - Ponowne zmagania po formę kose

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Trzeba dać wam w końcu przykład
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Cayek
Trzeba dać wam w końcu przykład

Na kim się wzorować jak nie na trenerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dobra, miałem przerwę przez nawał pracy i prywatę ale wracam.

Michę sobie trzymam z wyjątkiem jednego wypadu.
Poszedłem do Munji na kolacje z panną i potem potańczyć w klubie.
Polecam tą restauracje. Drogo bo 400 zł zostawiłem, ale żarcie mega dobre

Dodatkowo od poniedziałku nie ćwiczę bo zrobiłem sobie tatuaż



No i jednak inwestuje w trenera.
Sam nie mogę bo głupoty.
Tym razem spróbuję z Wolver Terrorysta. Dużo dobrego słyszałem od znajomych i zawsze na NPC go widziałem ze swoimi.
Drogo, ale to dobrze
No i uznaje to też za inwestycje w siebie bo słyszałem, że ma ciekawe metody oraz u niego jest tak, że to on dyktuje kiedy start i jak nie ma
formy jak trzeba to Cię nie wypuści. Słyszałem, że jak wystartujesz bez jego zgody bo forma nie ta to out co mi pasuje

Finalnie i tak głowa zostanie, ale myślę, że ogarnę bo dzięki współpracy z terapeutką o wiele lepiej radzę sobie ze stresem,
a ja stres odreagowywałem jedzeniem.
Dragów nie ma. Depresji nie ma, więc zostaje nie być p***euszem i jakoś to sobie tak ułożyć by polubić ten proces



Jutro badania i wysyłam mu wszystko i czekam na plan działania.
Dawno się nie badałem więc lekko dygam jakie te wyniki będą
6

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7279
Trzymam kciuki Konrad !!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wczoraj poszło wszystko co potrzebne i pare dni pewnie poczekam na wytyczne.

Wstawiam swoje wyniki, które okazały się nienajgorsze.
Ba, wręcz myślałem ze będzie tragedia po tym jak od maja do października miałem problem z dragami, w tle leciało dnp co jakiś czas, tren, dht sporo, a potem jak się łeb posypał to codziennie prawie pizza i piwo

Ale mogę się pochwalić bo jak byłem z kumplem na mieście i laski wyciągnęły nam dragi ze staników to osralismy je i powrót do domu

Nigdy więcej

HDL lipa ale się poprawi.

Dziwi mnie natomiast, że jeszcze jak szykowałem się z matim to 2 tabs novo 100 dawały mi górna granice normy ft3, a dziś 3x norma

Cabaser 1/4 tabs już poszła na prolke.
Estro narazie nie ruszam bo nie zbadali metoda RIA i może tren przekłamywać.

Hemoglobina wywalona od papierosów.
Hematokryt wysoko, ale krwinki w normie.
Ciśnienie wzorowe.

USG jamy brzusznej 2 miesiace temu wzorowo.
Echo serca i hoolter 2 miesiące temu wzorowo.








Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-02-05 11:39:57
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA WEEK 1 15.02 - 22.02

No w końcu dostałem plan i mam co pisać i relacjonować

Nie będę podawać dokładnych szczegółów bo nie wiem czy sobie życzy, ale co nieco napiszę.

DIETA:

DT: 250B 400W 50T
DNT: 250B 250W 80T

Mam liczyć po prostu w Fitatu czego mega dawno nie robiłem

TRENING:

PUSH 1
PULL + BICEPS
LEGS 1
OFF
PUSH + UPPER BACK
PULL + BICEPS + TRICEPS
LEGS 2

Cardio 5x 30 min

Nacisk na skale RIR - średnio za tym przepadam ale dostosuje się.

DOPING:

Primabolan 400 mg week
Test cypio 400 mg week
GH 3,33 pre workout oraz 1 ui rano i na noc w DNT
S-23 30 mg dziennie
Fragment GH przed cardio
Metformina na noc
Cardarine - 20 mg ed

PROFILAKTYKA:

Bergamot 1g
Astragalus 2g
D3 + K2 4000 jednostek
Niacyna
Grape seeds
Omega 3 2g epa/dha
Maślan sodu 2x 1 kaps

I coś dodatkowego - no peptydy, ale nie słyszałem o nich i niedostępne na polskich stronach, więc zachowam dla siebie.
Ogólnie wszystko wygląda fajnie i z sensem.
No wydałem dużo, ale fajnie, że w końcu coś nowego i mogę zacząć.
Wszystkie suple i SAA ogarnę na dniach, a z treningiem itp. lecę już od jutra.



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-02-14 23:34:01
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Opis tych peptydów fajnie się prezentuje , choć ciekawe ile z tego tak na prawdę działa , miałem okazje coś próbować to totalnie zero zmian było. To o czym piszesz to dopiero co przeczytałem i ciekawe jak to się sprawdzi w praktyce , bo pimpu na tego typu produkty to nie brakuje i codziennie widze reklamy i nowe promocje haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Kto wie.
Cardarine na bank działa.
BPC157 także.
S-23 kto wie. Na pewno nie jest to mocniejsze od nawet 200-300 mg dobrego trenu tygodniowo, ale jeśli jest mocniejsze od RAD140, a przy tym nie ma niszczącego wpływu na wątrobę i lipidy, a ponoć nie ma to całkiem spoko opcja.

Po prostu podchodzę do tego jak do nauki czegoś nowego.
Finalnie i tak wszystko sprowadza się do systematyki czy jak to inni mówią (ja nienawidzę tego słowa) - rutyny.
Co jednak nie zmienia faktu, że chce się rozwijać i mnie to ciekawi dlatego jestem otwarty na propozycje, nawet jeśli sporo to kosztuje.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870531
Kod rabatowy na pepki dostałeś oczywiście?
Dziwnie gh rozpisane, nie rozumiem tego rozdzielenia 1iu, dopytaj jaki to ma sens.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dostałem ale większość i tak wezmę taniej z andro jak cardarine, fragment itp xD Też nie kumam. Dziś ma do mnie zadzwonić na tel i dopytać czy wsio kumam. Ogólnie mnie naprawdę zastanawia sens dawania GH w jakiejkolwiek ilości na noc

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka o spełnienie marzeń- męska sylwetka 2023

Następny temat

dmq92 - koniec redu, czas na masę. (PREP JESIEŃ 2022)

WHEY premium