SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cayek - Ponowne zmagania po formę kose

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Ladny postep w tak krotkim czasie
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Cayek
Jakbym się sam prowadził to i to by mi nic nie dało Muszę mieć kogoś nad sobą bo odwalam jaja takie, że szok

Ja tez ,bo na masie odrazu za dużo węgli bym dawal No juz nie mówiąc o za dużej ilości czitow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
To ja jakbym sam siebie prowadził na masie

1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25577
Ja to zamiast pizzy to bułki bym wolał nie wiem czemu ale bułki bym mógł żreć tonami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Bo pizzy na wypasie nie jadłeś

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA TYDZIEŃ 4

Zalatany dzień i trening dobry

Ciężary trochę ważyły. Prawdopodobnie przez to, że ledwo wyzdrowiałem, ale porwałem się na 200 kg w martwym klasyku
i poszło 2 serie po 2 powtórzenia
Reszta pododawane delikatnie.
Dieta na tip top.
Jutro trzeci trening z sześciu i off
Cardio drugie z pięciu 35 min.

Jestem wyj**any z laczków xD







"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
REDUKCJA TYDZIEŃ 4

3 dni przepracowane na maxa.
3 treningi z 6 odwalone.
3 sesje cardio z 5 odwalone.

Dzis zasłużony odpoczynek.

Kroki codziennie w ilości 15-18 tyś

Waga jak zaklęta - 92 kg bez zmian, a z pasa leci ciągle i wychodzą powoli szczególiki tu i ówdzie czyli zgodnie z jego planem.
Dziś mi napisał, że prawdopodobnie dodamy kalorii po następnym raporcie

A za 13 dni wylot na Teneryfę na 10 dni. Będzie mega dużo zwiedzania w tym wycieczka na wulkan 3 tyś metrów nad poziomem morza.

2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Jak już będziesz na Teneryfie to polecam wybrać się do Siam park i loro park. Rewelacyjne atrakcje


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-03-10 15:22:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie mogę moczyć ucha przez dren :(((

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
No to lipa z odwiedzin w Siam parku ( a jest mega zabawa jak ktoś lubi takie atrakcje.. do loro chociaz się wybierz, nie wiem jak to aktualnie wyglada bo my bylismy pare lat temu ale pokazy m.in.z delfinami czy orkami super sprawa
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka o spełnienie marzeń- męska sylwetka 2023

Następny temat

dmq92 - koniec redu, czas na masę. (PREP JESIEŃ 2022)

WHEY premium