SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cayek - Ponowne zmagania po formę kose

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2649
A co z aktywnością NEET wyliczasz to sobie jakoś orientacyjnie i termogenezę posiłkową?

Do ilu planujesz zejść i w jakim odstępie czasu, będziesz robił tzw: przerwy, break'i w sensie 2-3 miesiące redukcji, tydzień nietrzymania diety (kwestia unormowania psychiki), potem powrót normalnie do redukcji.
Z supli coś leci jakieś BCAA i inne cuda dziwy na ten katabolizm?

Zamiast oglądać tiktoki, idź lepiej na trening.
Podziękujesz mi za 5 lat na priv.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Danielek97
A co z aktywnością NEET wyliczasz to sobie jakoś orientacyjnie i termogenezę posiłkową?

Do ilu planujesz zejść i w jakim odstępie czasu, będziesz robił tzw: przerwy, break'i w sensie 2-3 miesiące redukcji, tydzień nietrzymania diety (kwestia unormowania psychiki), potem powrót normalnie do redukcji.
Z supli coś leci jakieś BCAA i inne cuda dziwy na ten katabolizm?



O k***a jakbym się cofnął w czasie 5 lat
8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Coś nt. insta i gadki o tym pro z yt - obserwuje typa cały czas, zdanie też mam różne w zależności od tematu na który się wypowiada, aczkolwiek na jednym z live wypowiadał się na Twój temat gdzie pochwalił za sylwetkę i powiedział, że Twoje opisy na ig też mu się podobają bo piszesz z sensem i zrozumiale więc proszę go nie krytykować bo zaraz zwoła pro kolegów co to przy 120kg walą 3x mniej koksów niż 70kg szczury i dostaniesz reprymendę

Kurde na to DNP to czekałem


Zmieniony przez - skejcik w dniu 2022-01-14 16:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2649
dmq92
Danielek97
A co z aktywnością NEET wyliczasz to sobie jakoś orientacyjnie i termogenezę posiłkową?

Do ilu planujesz zejść i w jakim odstępie czasu, będziesz robił tzw: przerwy, break'i w sensie 2-3 miesiące redukcji, tydzień nietrzymania diety (kwestia unormowania psychiki), potem powrót normalnie do redukcji.
Z supli coś leci jakieś BCAA i inne cuda dziwy na ten katabolizm?



O k***a jakbym się cofnął w czasie 5 lat


W sensie pozytywnie/negatywnie?

Zamiast oglądać tiktoki, idź lepiej na trening.
Podziękujesz mi za 5 lat na priv.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Zdecydowanie to drugie ..
Ty tak serio no. z suplami i bcaa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
skejcik
Coś nt. insta i gadki o tym pro z yt - obserwuje typa cały czas, zdanie też mam różne w zależności od tematu na który się wypowiada, aczkolwiek na jednym z live wypowiadał się na Twój temat gdzie pochwalił za sylwetkę i powiedział, że Twoje opisy na ig też mu się podobają bo piszesz z sensem i zrozumiale więc proszę go nie krytykować bo zaraz zwoła pro kolegów co to przy 120kg walą 3x mniej koksów niż 70kg szczury i dostaniesz reprymendę

Kurde na to DNP to czekałem



Zmieniony przez - skejcik w dniu 2022-01-14 16:42:55


Chwila bo się pogubiłem i nie wiem do końca o co chodzi
Jaki PRO i w ogóle o co caman

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Na stories wspominałeś o kanale na yt gdzie w podcastach pojawia się Rębiś, a w jednym z materiałów tego typa wspominał o Tobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Danielek97
A co z aktywnością NEET wyliczasz to sobie jakoś orientacyjnie i termogenezę posiłkową?

Do ilu planujesz zejść i w jakim odstępie czasu, będziesz robił tzw: przerwy, break'i w sensie 2-3 miesiące redukcji, tydzień nietrzymania diety (kwestia unormowania psychiki), potem powrót normalnie do redukcji.
Z supli coś leci jakieś BCAA i inne cuda dziwy na ten katabolizm?


Nic kompletnie z góry nie planuje.
Nie liczę kroków. To istotny element i robi różnicę w redukcji te 6k vs 18k ale nie zamierzam wyłazić na dwór danego
dnia i łazić po osiedlu byle kroki nabić
Wczoraj sprawdziłem. To chyba Ty na insta mnie pytałeś? Raz mam 6-7k, a raz 16-18k czyli w te dni gdy mam duzo personalnych mam więcej kroków.
Diet break to nie folgowanie z dietą, tylko zaplanowane działanie najczęściej na zerze kalorycznym lub delikatnym plusie.

Nie wiem. Będę miał okazję iść do restauracji to pójdę i zjem.
Wyjdzie w praniu.
Robię to teraz na luzie choć ja jak to ja - jednak wole na starcie z pyerdolnięciem i leci te 250 dnp dziennie po treningu
Sił cały czas mam dużo, chęci także mimo zapierdzielu.
Po głowie chodzi jakieś NPC ale staram się wywalać to ze łba. Nie chce niepotrzebnej presji.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
skejcik
Na stories wspominałeś o kanale na yt gdzie w podcastach pojawia się Rębiś, a w jednym z materiałów tego typa wspominał o Tobie.


PROPODCAST?

Chłop mnie chamsko zjechał, żebym się doedukował za nim cokolwiek nagram bo masteron wg. niego nie powoduje problemów z prostatą tylko je leczy.
Tylko chłop nie doedukował się i widać pominął istotną kwestię jaką jest rozwój raka prostaty chociażby czy jej przerost zależny zarówno od DHT jak i estradiolu w zależności od wieku i to się nazywa "Teoretyczny model Friedmana (estradiolowo-dihydrosteronowy)

Pół biedy jakby to było kulturalne zwrócenie uwagi, a ten doj**ał na chama, że g**** wiem.
Nie wiem, nie odpalam i nie chce wiedzieć co tam o mnie mówi nawet w superlatywach.
Ten koleś i całe Truebb (oprócz Adama Sukera) jest u mnie zbanowane i nie chce widzieć treści, które wrzucają i co tam gadają.

Niech sobie zwołują i zdobywają karty PRO na 100 mg propa e2d
Ja mam swoje życie, swoje metody, swoją pracę, swoją kobietę, swoich przyjaciół i zdanie innych mi zwisa i powiewa

Reprymendy się nie boję od żadnych kolegów, bo moi koledzy to większe kozaki


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-01-15 20:30:10
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Dokładnie o niego mi chodziło.
A właśnie Ty nie miałeś czegoś na yt nagrać ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka o spełnienie marzeń- męska sylwetka 2023

Następny temat

dmq92 - koniec redu, czas na masę. (PREP JESIEŃ 2022)

WHEY premium