SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cayek - Ponowne zmagania po formę kose

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mega fajny trening.

Po zwiększeniu GH i odpoczynku przymusowym 2 dni pompa taka, że o ch**.
Byłem nie do zajechania dzisiaj

Choć musiałem trochę pozmieniać bo o 19:00 w centrum ludzi tyle, że dajcie spokój.

Ale skok siły okrutny

Kroków wyszło za dużo, ale cóż - nawalone personali od 9 do 19:00 w tym cardio w terenie bo na rowerku bym nie zdążył.

Poniżej 11 tygodni roboty.
Amerykańskie metody czy nie - dla mnie coś nowego, wszystko poprawione i sylwetka na mega plus, a głowa pracuje tak jak trzeba







2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25577
Szkoda ze pompa na zawsze nie zostaję :PP
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3560 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134891
nie obraź się Kondziu, ale sądzę że to wszystko u Ciebie głowa, tzn spokojna (tak mi się wydaje). Popraw mnie jeśli się mylę, ale chyba znalazłeś nową kobietę, co przekłada się na Twój humor, a dalej na zaj**iste treningi i wiadomo regeneracje. lub po prostu bardziej starasz bo płacić nie małe pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wszystko ale głowa w największej mierze. W związku nie jestem. Spotykam się z jedną ale to póki co nic oficjalnego i wręcz czasem mi to przeszkadza, ale to miła i fajna dziewczyna więc to ciągnę ale prace i prace nad sylwetką stawiam na 1 miejscu.

Tamto to napisałem tak apropo śmieszków, że tu peptydy, tu coś, tu ze amerykańskie metody, śmieszne ilości GH które na tym forum albo ogólnie przez ludzi są dziwnie odbierane, a sprowadzają się fajnie i przy okazji sam się czegoś uczę

A szczęśliwy nie jestem Zmieniło się tyle, że robię to w końcu dla siebie, a nie żeby panna czy ktoś był ze mnie dumny (a to przez akcje z dzieciństwa miałem)

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Cayek
W związku nie jestem. Spotykam się z jedną ale to póki co nic oficjalnego i wręcz czasem mi to przeszkadza, ale to miła i fajna dziewczyna więc to ciągnę ale prace i prace nad sylwetką stawiam na 1 miejscu.




Przepraszam, że tak głupio i od czapy zapytam, ale od kiedy spotykanie się można uznać za "oficjalne"? Jaki moment wyznacza tę granicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie wiem. Może od momentu ustawienia w związku na FB xD

Nie pytaj mnie. Miałem tylko jedna pannę do tej pory
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
Aha. A jeśli mój następny facet nie będzie miał konta na FB, to skąd będę wiedzieć, czy już jestem jego "oficjalną" laską?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Przez chwile myślałem, ze to moja ex pisze ale to jednak nie w jej stylu. Uff

Nie wiem.
Może jakieś bardziej ambitne pytania?
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 158 Wiek 1 rok Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1042
He he, zapewniam, że nie jestem Twoją ex. Nie będę już drążyć tej kwestii, ale skoro już poruszyłeś taki temat, to po prostu solidarność jajników nakazała mi dociekać, kiedy możemy czuć się się jako "oficjalne" partnerki, a kiedy jeszcze jesteśmy "zakonspirowane" i powinnyśmy chodzić kanałami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Jak puszczacie już przy sobie bąki to znaczy że jesteście oficjalnie parą. Solidarność plemników….
Sorry Kondziu za taki wpis ale nie mogłem sie powstrzymać xD
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka o spełnienie marzeń- męska sylwetka 2023

Następny temat

dmq92 - koniec redu, czas na masę. (PREP JESIEŃ 2022)

WHEY premium