SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cayek - Ponowne zmagania po formę kose

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
Siemandero. Śledzę Twoje poczynania od Twojego pierwszego bloga na sfd i kurde progres zrobiłeś bardzo fajny. Widziałem wielu co po tylu latach wyglądają jak na początku, a wydali kupę siana na diety, koksy, ciuszki na siłkę, sprzęty i kij wie co jeszcze, a Ty mimo wielu różnych zawirowań zarówno życiowych jak i wojen z własną głową jesteś tu gdzie jesteś. 3m się byku i 3mam kciuki. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dzięki bardzo za miłe słowo.

Forma jakaś super nie jest, ale taka jaką sobie wymarzyłem została mocno przekroczona.
Wymarzona praca osiągnięta i ciagle się w niej rozwijam. Powoli, ale jednak.

Uparty jestem. Nawet jak się złamie to i tak znowu próbuje. Po tacie to mam, który miał podobnie (tez miał na drodze ludzi co mu mówili by odpuścił bo go to męczy, nie cieszy i inne gówna) aż w końcu został jedną z najważniejszych osób starego Orlenu.

Teraz cele nieco większe (sportowe) i będzie to wymagało więcej pracy i czasu, ale i to osiągnę ale najpierw kilka lat zabawy mnie czeka

Dzięki jeszcze raz.
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
Ktoś kiedyś powiedział, żeby nie porzucać czegoś tylko dlatego, że wymaga czasu ... bo ten czas i tak minie, a bycie upartym to akurat dla mnie duża zaleta i mam podobnie ;).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dzień odbębniony.
Personalne od 8:00, potem moje cardio na czczo, potem kolejny, drzemka i kolejne i mój trening.
Kroki, micha dopięte.
Fajna pompa na treningu. Siłowo ciut do przodu.
Robota online jutro. Dziś odpoczywam przy jakimś fajnym filmie.












2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Stosunkowo leniwy dzień.
Wczoraj film na wieczór. Dziś też.
Zajechałem do mamy za zaległy dzień matki i jakoś sobie pogadaliśmy. Nawet poruszyła temat zawodów i, że średnio jej się to podobało bo się martwiła zawsze, że sobie tym mocno skrócę życie, ale w porównaniu do idiotów z tego forum - ona widzi, że mnie ten sport trzyma na nogach i tym razem „mam dać z siebie wszystko bo przyjadą kibicować” wiec bardzo miło.

Dziś jeszcze odpoczynek.
Obejrzałem Godzillę vs King Kong - polecam.

Akurat do środowego raportu wpadną pozostałe 3 treningi siłowe oraz cardio.
Zaległe 4K kroków za dzisiaj odrobię jutro.



Sylwetka z dnia na dzień się fajnie zmienia.



Już konkretnie zaczyna odcinać mi boki, a z nóg schodzi najszybciej.







Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-05-28 21:57:55
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 56
To najpierw piszesz, ze szanujesz moja wypowiedz i, ze rozumiesz ze mogło to tak wyglądać, a potem raptem wyzywasz czy to tu czy na instagramie od idiotów, hipokrytów i takich innych. Bardzo dojrzałe zwłaszcza, ze nawet jednym słowem Cie nie obraziłem ani zwyzywałem ;)

No widzę już nawet zdania swojego napisać nie można, bez obrażania, bez wyzywania Ciebie ani nic. Masz publiczne konto czy tu czy na insta wiec powinieneś się liczyć, ze ktoś może wyrażać swoje zdanie. A skoro jak to mówisz pokazujesz tylko 10% to nie dziw się, ze ktoś ocenia tylko te 10 %.

Ale widzę, ze te kilka zdań strasznie ci siadło na łeb także w tym momencie obiecuje, ze więcej tu nie zajrzę ;)

Dużo zdrowia - tego psychicznego
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nie będę szanował dalszej wypowiedzi czyt wyciągania durnych i błędnych wniosków i mówienia mi co mam robić.

Zajmij się swoim życiem, a od mojego sp*****laj i skończ biadolić bzdury nie znając mojej osoby bo niedojrzały to jesteś ty. Ja jedynie schodzę do czyjegoś poziomu

I tak, trochę mi ostatnio siadło, bo czytam jakieś g**** w trakcie mega doła psychicznego z paru poważnych osobistych powodów.
Teraz już mi nie siedzi, ale kieruje to do każdej osoby, która tak samo myśli w ramach zachęty do wypieprzania stąd

A jak się nie jest pewnym swojego zdania bo nie zna się szczegółów to dojrzałej osobie wypada dopytać, a nie stwierdzać durne, niepoprawne fakty, także tego. Cieszę się, że stąd polazłeś


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-05-28 22:19:44

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Oj coś mnie dziś na długi sen wzięło nie wiem czemu.
Lekko 10 godzin snu.
Wstałem, zrobiłem cardio na czczo (o dziwo jakoś miłej czas na tym rowerku leciał bo to stary rowerek i nie da się wolniej pedałować bo hamuje)
Potem personalny. Mój trening i zaległe cardio z wczoraj.
Potem fajek z kumplem.

Nadrobiłem także kroki więc wszystko na 100%

Dziś trener pochwalił. Mówi, ze strasznie szybko się to zmienia, więc to cieszy









2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Wyspany.
Dziś humor o dziwo lepszy.
Może dlatego, że 3 dni pod rząd się wyspałem na maxa.

Personalne, potem mój.
Po treningu z cardio poszedłem dobić kroki i dzień praktycznie zakończony.

Wszystko jak trzeba.

Jutro raport choć już dziś Wolver napisał, że idzie wzorowo.









2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Dzień raportu:

93,5 kg -> 91,8 kg
89 cm pas -> 87 cm
Udo 64 cm -> 63,5 cm
Biceps 45 cm -> 44,5 cm

Wszystko na 100% włącznie z ilością kroków.

Czekam na clenbuterol na miejsce sally i jeden mały dodatek.

Czekam na dalsze wytyczne.

Jutro do Fizjo ogarnąć ten dwugłowy uda bo jednak trochę czuć. No i mam go 15 min z buta ze stosunkowo luźnymi terminami do jednej dziewczyny, wiec postaram się chodzić regularnie co 7-14 dni na rozbijanie bo jak widać nie mogę najszerszego rozłożyć jak trzeba przez bark.

Rozciagam się również już te 3-4x w tygodniu i jest trochę lepiej.

















Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-05-31 06:49:53
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walka o spełnienie marzeń- męska sylwetka 2023

Następny temat

dmq92 - koniec redu, czas na masę. (PREP JESIEŃ 2022)

WHEY premium