SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA vs EAA - a 'timing'!

temat działu:

Badania naukowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 86270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
podniesie
sama leucyna podniesie
ale efekty inne niz w porownaniu z weglowodananami

choc faktycznie - jesli ktos nastawia sie na stosowanie np.joszki - kiedy to insulina hamuje/oslabia jej dzialanie - branie razem nie do konca dać może taki efekt jaki oczekujemy

ale opcji multum
bierzesz bcaa na 30minut przed tr.
insulina spada
bierzesz joszka - spalacz tuz przed
i krecisz cardio po treningu
wiec do tejo pory bujnie sie juz dobrze

albo bierzesz rano i krecisz cardio rano

tu masz - moze to tez pomoze:

&


albo

&

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Tylko, ze WPI/WPH maja pelen aminogram wiec suma sumarum odpowiedz insuliny po samym BCAA powinna byc mniejsza.
Niestety nie bede mial mozliwosci rozdzielenia aero od silki (poza jednym dniem w tyg). Tu jest problem, jestem na J/NJ cwicze na czczo, biore tylko BCAA przed i popijam w trakcie druga porcje czyli nie spadnie mi to do cardio.
Coz, bede musial sprawdzic na sobie.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Solaros - czyli rozumiem, ze brales yohe+bcaa i robiles cardio, a popijales w trakcie bcaa?

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
joszki czystej nie mialem

mialem spalacza z joszką (jakies 10mg) + inne skladniki ciekawe
+ bcaa

efekty
mozna bylo zobaczyc w moim dzienniku

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez solaros za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
Jednak szarpnąłem się na bcaa sfdowskie i wpc protein plus
W takim razie będę brał bcaa przed, w czasie, a wpc od razu zrobione z wodą po treningu. Po powrocie do domu uczta

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2755
Witam
Moim celem jest zbudowanie nie otłuszczonego mięśnia. Jestem na diecie wysokobiałkowej, z ograniczeniem węgli z wysokim IG. Wszystko to uzupełniam tranem, olejem lnianym i oliwą z oliwek. Jem ok 5-posiłków co 3h. Jestem zainteresowany odżywką potreningową - nie mam raczej czasu na gotowanie ryżu, który wydaje się być idealny w tym wypadku. Słyszałem opinie że dojrzałe banany też nie są dobre (insulina). Pozostają więc suple. Chodzi mi o wypiecie bezpośrednio po treningu carbo z BCAA i Glutaminą . Trenuję siłowo 4-5 na tydzień i 3x aeroby po 30 min od razu po siłowni. Dla uzupełnienia diety stosuję rano izolat i na wieczór mix białek. Może być carbo + wpi czy samo wpi? Czekam na sugestie.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Nie ten temat i nie ten dział. Zapytaj w dziele Suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14668
Solaros chciałem przetestować po treningu najpierw połączenie Carbo, Bcaa+Eaa, ale stwierdziałem, że w Eaa mam Bcaa.. także teraz chce wziąć samo carbo + eaa, tylko ile maksymalnie Eaa po treningu mogę spożyć? Myślałem nad dawką 50g, żeby wyszło ~10g leuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
no co TY!
to tak yebnał na raz z 80g bialka,
mieso si - trawic sie bedzie dlugo - ale nie proch!
raz,dwa i go nie bedzie - z tym ze wiekszosc pojdzie nie tam gdzie trzeba

jesli mozesz carbo to wal minimum 50g (jesli dobrze znosisz) + 20g eaa
ew.30g - ale jesli wyjdzie 20g czystego eaa bedzie bardzo si

po 45-60minutach posilek i bedzie jeszcze lepiej

nie ma 'sęsu' walic 50g eaa na raz
wiecej nie znaczy lepiej - a tymbardziej ze masz carbo (wegle) zaraz po
walniesz te 2dyszki - z 5g leucynki bedziesz miec - bardzo bobra porcja

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermittent fasting (IF) okresowy post - zbiór badań

Następny temat

BCAA - a poziom testosteronu i kortyzolu

WHEY premium