SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arphiel/DT/rzeźba/ start str 18/podsumowanie str49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
aaa i BCAA też powinno starczyć na miesiąc

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale 200PLN ,masz więc trzeba wykorzystać to pomyslimy ty lekomanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Lekomanem się stanę jak zacznę łykać HMB
Idę spać, jutro będą pytania odnośnie treningu

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Mną się nie sugeruj, ja się opyerdalam
Ale serio, miałam zdziwko, myślałam że bierzesz w MC 30kg że zyebka a tu 65

Jak masz całą suplotekę to może haki dostaniesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Bardzo ładny RDL, jeżeli Szefowe każą bez odkładania to jest bdb. Natomiast sissy sq źle zaczynasz. Powinnaś zainicjować ruch z dołu lekkim wypchnięciem bioder i potem już wstawać wyłącznie siłą wyprostu nóg, u Ciebie natomiast jest lekki wyprost kolan, potem gwałtowna ekstensja bioder, która niemal całkowicie prostuje sylwetkę. Eliminuje to pracę mięśni czworogłowych w dalszej fazie wyprostu.



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-09-26 23:10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Niektóre pytania pewnie głupie ale nie chcę popełnić błędu

Dzien1.
1a. PP 3x3-6 1min
1b. podciaganie na twardej gumie 3x3-6 1min
chodzi o podciąganie z asystą gumy? jak tutaj

?
2a. Wyciskanie 4x4-6 2min
2b. podciaganie w formie clusters 4x4 2min
nachwyt, na szerokość barków? czy szerzej?
3a. Przytrzymanie pozycji pompki 3xmax 1min
3b. przytrzymanie w podciagnieciu 3x max 1min

Dzien2.
1. Przysiad z wyskokiem 20% max 3x8-10 1min
2. zarzut siłowy ze zwisu 3x2-5 1min
3. przysiad 4x4-6 2min
4. Sumo DL 4x3-5 2min
5. przysiad przedni z zatrzymaniem w niskiej pozycji w napięciu 5sek 3x3-5 2min
niska pozycja to uda równolegle do ziemi czy najniżej jak dam radę przysiąść?
6. RDL z zatrzymaniem w niskiej pozycji 5sek 3x3-5 2min
niska pozycja to jak sztanga jest tuż nad ziemią?

Dzien3.
1a. wyciskanie waskie 4x4-6 1min
1b. wiosło sztangielką 4x4-6 1min
2a. Francuskie zza głowy 3x6-8 1min
2b. uginanie sztangi 3x6-8 1min
3a. Wznosy ramion bokiem 3x8-12 30sek
3b. wznosy przodem 3x8-12 30sek

Dzien4.
1a.pompka z wyskokiem 3x8-10 lub szybkie wyciskanie 40-50% 1min
chyba nie chodzi o burpiee (googiel tylko to mi pokazał) tylko pompkę z oderwaniem rąk od ziemi?
1b. skok z podciagnieciem 3x3-6 nachwytem neutralnie 1min
czyli podskakuje do drążka i się podciągam
2a. Pompki na pilce 4xmax 1min
2b. invert rows z nogami na pilce 4xmax 1min
3a. Wyciskanie skos góra 80X0 4x3-5 2min
jesteś pewna, że tam ma być 8 (ósemka)?
3b. opuszczanie wolno 4x3-5 1min

Dzien5.
1a. Wypady z przeskokiem 20% ciezaru ciała 3x3-6 na strone 1min
1b.Swing sztangielką 3x6 1min
2. przysiad wykroczny z noga tylna na piłce 4x6 na noge bez obciazenia
3. Przysiad w trzech fazach z zatrzymaniem w kazdej po 3sek 4x3-5 2min
Zatrzymanie ma być na szczycie, jak uda są równolegle do ziemi i na samym dole?
4. RDL jw. 4x3-5 (odkładasz sztange po calej serii) 2min
zatrzymanie jak sztanga jest tuż przy ziemi, na wysokości kolan i na wysokości bioder

A. W ćwiczeniach z wyskokiem, gdzie mam podany ciężar w % jak mam progresować? Z treningu na trening dodawać? Bo z serii na serię to raczej nie.
B. Jeszcze pytania co do miski - jakieś zakazy, nakazy czy po prostu ma być według rozkładu i czysto?
C. Jeżeli chciałabym ćwiczyć z samego rana to koniecznie śniadanie musi być zjedzone przed czy wystarczy poranny mix BCAA,omegi i krety + to co przed treningiem. Czy darować sobie poranne treningi?
D. Dni treningowe mogę rozkładać dowolnie na 7 dni w tygodniu?

Nowy dziennik założę w sobotę/niedzielę - akurat będą pomiary i może jeszcze porządne fotki strzele bo znalazłam aparat.


Hubert, dzięki za spojrzenie czujnym okiem, w sissym poćwiczę na sucho a jak będę go miała w planie to na pewno wrzucę nowe filmiki
Esther to już ja dopilnuję, żeby nie było opyerdalania
no ale MC z podwyższenia więc faktycznie ta końcówka ruchu daje możliwości zwiększenia ciężaru niż jak by robić zwykłe MC.
Haki faktycznie by były dobre

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Arphiel


1b. podciaganie na twardej gumie 3x3-6 1min
chodzi o podciąganie z asystą gumy? jak tutaj
Tak jak najmocniejszej bys mogła jak najwiecej powtorzen wykonac
2b. podciaganie w formie clusters 4x4 2min
nachwyt, na szerokość barków? czy szerzej?
zrób neutralnym by ci było lzej


5. przysiad przedni z zatrzymaniem w niskiej pozycji w napięciu 5sek 3x3-5 2min
niska pozycja to uda równolegle do ziemi czy najniżej jak dam radę przysiąść?
tam gdzie konczysz przysiad ale nie siedząc na pietach tylko w spieciu nie odbijaj sie
6. RDL z zatrzymaniem w niskiej pozycji 5sek 3x3-5 2min
niska pozycja to jak sztanga jest tuż nad ziemią?
j.w czyli w zwisie w najnizszym punkcie z najiekszym wypieciem pupy


Dzien4.
1a.pompka z wyskokiem 3x8-10 lub szybkie wyciskanie 40-50% 1min
chyba nie chodzi o burpiee (googiel tylko to mi pokazał) tylko pompkę z oderwaniem rąk od ziemi?
plyo czyli podskok na rekach
1b. skok z podciagnieciem 3x3-6 nachwytem neutralnie 1min
czyli podskakuje do drążka i się podciągam
dokładnie podskakujesz do chwytu neutralnego do kąta powyzej ok 90stopni i sie podciagasz do góry

3a. Wyciskanie skos góra 80X0 4x3-5 2min
jesteś pewna, że tam ma być 8 (ósemka)?
tak opuszczasz, bardzo wolno wolniutko

3. Przysiad w trzech fazach z zatrzymaniem w kazdej po 3sek 4x3-5 2min
Zatrzymanie ma być na szczycie, jak uda są równolegle do ziemi i na samym dole?
w szczycie nie, w pierwszej fazie ruchu jak juz uginasz kolana pozniej gdzies w srodku i na koncu
4. RDL jw. 4x3-5 (odkładasz sztange po calej serii) 2min
zatrzymanie jak sztanga jest tuż przy ziemi, na wysokości kolan i na wysokości bioder
w trakcie ruchu, tak samo, nie jest wazny dokładny punkt dzielisz ruch na 3 fazy i sie zatrzymujesz jak pajacyk

A. W ćwiczeniach z wyskokiem, gdzie mam podany ciężar w % jak mam progresować? Z treningu na trening dodawać? Bo z serii na serię to raczej nie.
zostajesz na tym ciezarze nie progresuj
B. Jeszcze pytania co do miski - jakieś zakazy, nakazy czy po prostu ma być według rozkładu i czysto?
nie przychodzi mi nic na mysl u ciebie po prostu czysto starczy , masz jak widzisz mala rotacje bo w di nietreningowe jesz jak w rozpisce a do treningowych dokladasz wiecej
C. Jeżeli chciałabym ćwiczyć z samego rana to koniecznie śniadanie musi być zjedzone przed czy wystarczy poranny mix BCAA,omegi i krety + to co przed treningiem. Czy darować sobie poranne treningi?
tak jak w rozpisce przedtreningowej starczy, nie musisz jeśc sniadania
D. Dni treningowe mogę rozkładać dowolnie na 7 dni w tygodniu?
tak, dowolnie, byle zachowac odstep miedzy tymi samymi grupami mięsniowymi


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i i tak dieta pewnei będzi epłynna i byc moze będzies zpotrzebowała wiecej ww wiec sie4 na to przygotuj psychicznie
po treningu mozesz spokojnie ww roste ziemniaki czy ryz biały czy makaron, juz nawet w tym posiłku co jesz do 2h po treningu, nie tylko zaraz po jako cos na szybko, tu wiadomo płynne i ten chrom co bierzesz bierz razem z tym wheym i izotonikiem po-treningowym
Bierz tez multiwitamine, przyda si eprzy cięzkich treingach i generalnei zobaczymy jezeli za cizko będzie 5x w tygodniu to jedne wywalimy by nie przesadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dzień 4
27.09.2012
napoje: woda +/-3.5l, kawa x2, pokrzywa, zielona, skrzyp+przywrotnik+dziurawiec, melisa, rumianek, lipa x2 + łyk wina
suple: omega3, Mg+Ca, probiotyk, tran, chrom,
warzywa: pomidor, kapucha biała i włoska, kalafior, brokuł, ogórek
inne: aspiryna

micha: założenia 140/70/200
I - jajka, płatki żytnie, whey, nektarynka, wiórki kokosowe
II – indyk, kasza gryczana, migdały, kokosowy
III – razowiec, indyk, masło
VI – jajo, banan, ryż
V – ryż, indyk, kokosowy, dynia, awokado
VI – łosoś, jaglana, masło
BTW 2011kcal, 140/201/70

Wymuszony DNT całe popołudnie na nogach i to w szpilkach Zakwasy mam takie, że chodziłam w nich jak na szczudłach. Przed chwilą dopiero do domu wróciłam, padam na twarz
Wszyscy dookoła kaszlą i smarkają a że ja świeżo po chorobie to zaaplikowałam sobie dzisiaj potężną dawkę czosnku i popijam gorące herbatki z cytryną.

Obliques, ja węgli się nie boję i z chęcią coś dorzucę do michy Ssanie poranne i potreningowo-wieczorne mi się włącza Wydaje mi się, że fałda na brzuchu zmalała jak tak się macam
Zalecenia zapisane i będą wprowadzane w życie Oo to multiwitamina by się przydała bo jakoś ostatnio się skończyła a ja zapomniałam teraz kupić.
Treningi zobaczymy, żebym się nie zajechała - póki co jestem cała zakwaszona po prawie miesiącu lenistwa

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
przyszlam popaczec co szamasz na sniadanie :) po platkach zytkich jest ok? tj nie tak jak po owsie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja [165 cm, 65 kg]

Następny temat

CKD- DZIEWCZYNA- pomóżcie:)

WHEY premium