SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arphiel/DT/rzeźba/ start str 18/podsumowanie str49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Arphiel, niezly trenio

A wiesz, ze ja ogolnie zaczelam wiecej kawy pic odkad cwicze silowo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
HIM i HAm sa dobre tylko w zaleznosci od stopnia problemy zawsze powolisie wdrazac, ale procz rozciagania bioder na pewno tez rozciaganie ramion tez konieczne no i cwiczenia na pilce dobrze stabilizuja kregoslup
herbatki owocowe moga byc i widze ze niedlgo druga tura pomiarow Ja w ogole uwazam ze caseina ciezka jest, owszem zalezy jak kto trawi ale na sylwetke niegdy dobrze nei wplynie, al ena pewno troche era zoltego czy jogurtu nie bedzie ci lezalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Obliques chciałam mamie (bo o niej mowa) zaproponować zwisanie na drążku - czytałam tutaj, że dobrze to robi na kręgosłup ale wiem na pewno, że nie może rąk do góry podnosić bo wtedy rwa ją łapie Jutro pójdę i kupię mamie piłkę i wybiorę parę ćwiczeń z Twojego treningu z piłką (albo na początek podejrzewam, ze sama rozgrzewka jej wystarczy). Dyskopatia już tylko do operacji, w sierpniu mama idzie do neurochirurga ustalić szczegóły i termin.
Pomiary w niedzielę Trochę nabiału na pewno nie zaszkodzi ale wczoraj stanowczo przesadziłam. A problem taki, że jogurt jeszcze się mieści w bilansie ale ser żółty już ciężko wepchnąć
Chciałam jeszcze się zapytać - czy alkohol (wino) na ten cykl całkowicie na nie czy jeden kieliszek raz na jakiś czas można wrzucić?
Bunia, im dłużej robię ten trenio tym bardziej mi się podoba Ja za to mniej bo kiedyś potrafiłam nawet 4 kawy (i to duże nie jakieś espresso). Potem miałam przerwę, że nie piłam wcale i teraz znowu ciągnie mnie do kawy.

Aaaaaa i chciałam sie pochwalić - na grilla dzisiaj wparadowałam z pojemnikiem i swojego woła ugrilowałam wraz z razowcem miałam swojego hamburgera (warzywa też swoje przyniosłam). Nikt się nie skapnął, że jem coś innego Małż dzielnie mnie wspierał i jak podano mi ciasto to od razu zabrał i sam zjadł - normalnie pełne poświecenie z jego strony

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Arphiel, hamburger napewno było miodzio ...ja też pokochałam wołowinkę :)
Oczywiście podglądam i kibicuję

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2012-06-28 22:25:51

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Arphiel nozes ja to samo robie, na grilla ze swojim jedzeniem chodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
lalus, oszczędne jesteśmy - nie dość, że kielich wina i mają nas z głowy to jeszcze na imprezy same sobie żarcie przynosimy - otoczenie powinno się cieszyć, że oszczędzają
Kajtek, dzięki woła od zawsze kochałam i jak mam okazję to nie przepuszczę

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dzień 12 (29.06.2012) DT

napoje: woda +5l, mała kawa, zielona-czerwona-czarna herbata, mięta, pokrzywa, skrzyp, dziurawiec, melisa, z liści malin
suple: omega3, vita-min Olimpu, ZMA, tran, Mg+Ca, probiotyk

miska: BWT – 150/250/45
nr2 podzielony na dwa


Trening (przed posiłkiem nr3)


1. Jest progres ale bardzo ciężko szło
2. Więcej powtórzeń ale jakoś trudno było ściągać łopatki – mam jeszcze zakwasy po wtorkowym treningu na plecach.
3a.
3b. Bardzo ciężko i trzęsącymi się łapami
4abc. Nie lubię brzuszków, znowu poleciałam na twarz próbując zejść po skośnych
Wrażenia ogólne: Ciężko wywalczony progres. Przez gorąc ciężko się ćwiczyło. Paliła cała góra. Przy brzuszkach posiłek podszedł mi do gardła. Dobrze, że nie mam dzisiaj żadnego aero

Głodna dzisiaj jestem a po treningu to pochłonęłabym wszystko co stanie na mojej drodze. Musze więcej mięty pić bo moja miłość do pikantnego jedzenia wypali mi układ pokarmowy
I kolejne pytanie: jeżeli nie uda mi się zrobić aero po treningu to czy mogę "odrobić" je na następny dzień?

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-06-29 20:03:34

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
fajnego masz męża z tym wspieraniem, u mnie na sczęście też mam pełne wsparcie chociaż cokolwiek podejrzliwie patrzy na ziółka A widzisz ja brzuszki uwielbiam ale już opuszczanie dla mnie to dramat. A tak wogóle to cholernie jestem ciekawa waszych efektów po rzeźbie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz rob nastepny dzien to wany element rzezby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Dzień 13 (30.06.2012) DNT

napoje: woda +4l, kawa, zielona herbata, mięta, skrzyp, dziurawiec, melisa, z liści malin
suple: omega3, vita-min Olimpu, ZMA, tran, Mg+Ca, probiotyk

miska: BWT – 150/250/45
nr3 podzielony na dwa


Dzisiaj pławiłam się w saunie. Plecy są bardzo wdzięczne – po wczorajszym treningu odmawiają współpracy Jutro pomiary, sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie.
Dorsz jest bardzo dziki - tata mówił, że ostro walczył to musi być dziki. Mam teraz zapas świeżego dorsza na najbliższy tydzień

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-06-30 18:11:20

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja [165 cm, 65 kg]

Następny temat

CKD- DZIEWCZYNA- pomóżcie:)

WHEY premium