SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Witamy w swiecie kulturystyki tu nic nie przychodzi latwo jedynie miesnie latwo spadaja. Tak wiec przyrosty typu 10 kg w miesc kochani dawno sie skonczyly zawsze tak na poczatku jest teraz trzeba robic trzy rzeczy zeby doczegos dojsc: ***ac, ***ac jeszcze raz ***ac na silowni (bez skojarzen). A wy co myslelisie ze zawsze sa takie same przyrostu przypuscmy ze szlo wam 5 kg na miesciac to po roku bral bys juz 60 kg wiecej a po 5 latach 300 kg wiecej.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Kto mówi że tak miało być, mi przez 4miesiące nic nie poszło w sile, w obwodach ruszyło tylko w łapie i tyle...

blink blink nigga ~.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
odzywki ktore troche pomagają w sile np. mi idzie ok na AAKG treca.
Teraz 90kg cisne też wyczekuje moje pierwsze 100kilo :) Siła idzie z czasem,choc nie trenuje pod jej kątem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
skupiacie sie na sile bo trenujecie pod zawody ?
- jesli nie, to co to za roznica czy cisniesz 90 czy 100 ? trenuj by dobrze wygladac, czerp z tego radosc rob to dla siebie i miej z tego satysfakcje a nie " ile wyciskasz ? " ...

powinny powstac tematy "ile bierzesz na przysiad"

"ile w martwym ciagu"

a nie caly czas ta nie szczęsna płaska...

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 719
do tych co chca wycisnac 100kg bo poczuja sie lepiej psychicznie i bardziej pewni siebie na ulicy. rada moja jest taka zeby dojsc do 100kg trzeba isc na silownie tam cwiczyc i samo przyjdzie :) to nie choinka pod ktora znajdujemy prezenty :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
A ja nie mam pytanie o 100 kg :D
Ogolnie moj wiek to 16 wzrost 175 waga 62 kg. Staz na silowni to jakies no e 3 treningi ;p. Ogolnie genetyka ? Nie wiem sami osadźcie.
Otoz tak moj narazie rekord w wycisku to 63 kg. Dzis chcialem zrobic 70, nie udalo sie ale ogolnie czuje ze jest to w mym zasiegu :). Ile bym musial te 50 kg wycisnac tak zeby bylo przelozenie na te 7 dyszek ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
www.wrózka.pl
lub karty tarota
prawde ci powie

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
a tak mniej wiecej ? 15 razy ? 20 ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
10 razy 50 kg i pociśniesz 70 kg. Oczywiście pi razy drzwi.
Biorę stówę przy 3 seriach 5x80kg i później skos 3 serie 5x70 kg. To jest mój wyznacznik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium