SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
Da sie wieeeele wiecej , kumpel z predyspozycjami do 145 doszedl w 2 , 3 lata-> tylko bo potem przestałćwiczyc. znajomy do 108 ćwicząc w sumie tylko okresowo. Wiec wszystko jest molzliwe tylko trzeba chceiec i wciąz poprawic to trening to diete , jak i inne ciwczenia na klate , któe moga zrobic cuda.

Wiec SHOW MUST GO ON!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Da się i to sporo, mam kumpla który jedzie dwa lata na diecie, 17lat wzrost na oko 175 waga nie mam pojęcia, ale 160kg leci coś w tych granicach i ciągle do góry

blink blink nigga ~.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Da się 100 bez koksu. Weź mnie nie rozśmieszaj... Uważam, że dopiero w okolicy 200 byłoby ciężko... Oczywiście wszystko wg predyspozycji!
Sam jestem żywym przykładem wyciskania 100 bez koksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
moze kiedys sie uda

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
Ja na koksie(100 metki) w gimn.doszedlem z 45kg do 82..pozniej przestalem cw i cala masa jaka zyskalem spadla,ale sila została..teraz cwicze juz ok 15/17 miesiecy bez większych przer i od 82 kg doszedlem do 120 w maju..a teraz mysle,ze 130 pocisne..Okazje do sprawdzenia bd miał dopiero w szkole
Miał byc ostatnio koks,ale sie rozmyslilem i są tylko odzywki..do tej pory brak diety a więc wątpie,zeby byla jakaś regula..Każdemu inaczej wchodzi

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1029 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19418
na koksie w gimn , o kurde<lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
nie ma sie tu czym chwalić na koksie każdy przybiera, także tutaj nie ma szału

blink blink nigga ~.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1397
No w gimn zaczynałem,bo kolega namówił,i wiem że to głupotas była,ale trudno..Od tamtej pory minelo pare lat wiec tam to juz nie ma znaczenia,wiec to co teraz zbudowałem przez ten czas to tylko dzieki odzywką,ktorych nie bylo za wiele..

A tego lol'a to wiesz gdzie możesz sobie wsadzić..

Zmieniony przez - Carllson18 w dniu 2009-07-30 23:49:08

Zmieniony przez - Carllson18 w dniu 2009-07-30 23:51:26

SOM UN EQUIP !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 812
Bez napinki ale to nie świadczy że odżywki też nie szkodzą, bo wątroba jest przez nie natłuszczana i są uszczerbki na wątrobie przez ten czas jak bierzesz, ale jakiś miesiąc później wszystko wraca do normy, właśnie byłem na bilirubinie podwyższonej w szpitalu przez białko, nie smaczne było możliwe że jakieś stare...

blink blink nigga ~.^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Tak nemju92. Masz rację. Alkohol szkodzi. Papierosy szkodzą. Spaliny szkodzą. A mimo to miliony ludzi pije, pali, jeździ samochodami. Ech... Jak nie masz zdrowia to nie ćwicz, proste.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium