SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
już sie wziąłem za porządny plan. podzieliłem partie ciala na dni. i zaczynam . :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
sami dobrzy widzę (chyba nawet powinienem się wstydzić tu wypowiadać):D ja w 3 lata z 40 do 115 :D tyle że nie trenowałem cały czas bywały przerwy i pół roczne nawet jak się zliczy to może będzie z nie całe 2 lata ćwiczenia, a ćwiczenie z głową i dietą uhuu to może z 3 miesiące :). Teraz 1 miesiąc po 5 miesięcznej przerwie 105
narazie więcej nie próbuje bo co trening to zakwasy:) ale piszę , to żeby inni młodzi wiedzieli , że nawet przy słabej genetyce da rade te 100:)

jj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
To fajnie, że wypowiadaja się tu tacy jak adamvip. Przynajmniej wiem, ze nie jestem sam ;p

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma reguły na dojście do 100kg, ćwicz a kiedyś samo przyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
myślę, że oprócz tego magicznego 100 kg na klatę większe znaczenie ma stosunek masy ciała to tego ciężaru. Inaczej bowiem to wyglada, gdy ten ciężar bierze 50 kilowy gostek a inaczej , gdy ktoś , kto waży 130 kilo...Dlatego bardziej miarodejne jest np to ile razy wyciskasz swoją wagę ciała..

POWER IS BACK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
Święta prawda onsok :D

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
tylko też trzeba zauważyć od ilu ktoś zaczynał bo jak np. ktoś na starcie ma już 70kg. a inny 40kg. to nie ma o czym dyskutować

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5545
Ja startowalem od 30kg :D a aktualnie biore 140kg na raz... Zajelo mi to 2 lata :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium