SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
zeby wyciskac 100 potrzeba tylko troche czasu regularnie cwiczyc
jedni szybko wycisna, innym troche czasu zejdzie ale nie trzeba zadnych cudownych metod, sam zwykly regularny trening i juz

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
Stoker... jest sens,jeżeli ktoś jeszcze nie wyciska ponad 30kg więcej jak waży... bo później to zaczynają się duże schody... ja tu cały czas nawiązuje do tematu,a co do pomagania przy 90% to jest to minimalne pomaganie że praktycznie to ty wyciskasz a nie osoba pomagająca bo ta pomoc jest minimalna

Zmieniony przez - dj666 w dniu 2010-02-16 14:01:42
1

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1663
moj kolega ma 16 lat bierze 115 kg i cwiczy 15 miesiecy ma to po swoim ojcu
ja nie cwicze i wyciskam 80 kg i chce tez do konca roku wycisnac 100 bo od poniedzialku wrocilem po lugiej przeriwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
dj666, zgadzam się jeśli faktycznie minimalnie pomaga. Ale wiesz przy każdym następnym powtórzeniu przy którym Ci pomaga, to ciśnie za Ciebie coraz więcej. Jak dasz rady jak Gwiador pisał zrobić sam 6 to jest git, jak sam 4 i przy 2 Ci pomaga to też nieźle, ale jak sam zrobisz np. 2 to nie ma sensu wg. mnie że dalej Ci kumpel 4 razy pomagał... Ale rozumiem że tak nie jest w Twoim przypadku jak sam pisałeś

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Czemu nie ma sensu? Dla mięśni będzie to jeszcze większy wysiłek niż jakby podnosiły same (bo tym razem już nie dadzą, a jak podnoszą same to na ogół jeszcze trochę siły mają na zapas, choćby minimalne ilości), to jest takie ćwiczenie na max. Chociaż z drugiej strony to przypomina nieco drop-sety a moim zdaniem one średnio nadają się do wyrabiania pokaźnej siły

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
jedno czy dwa powtórzenia to tak, ale jest sens że ktoś Ci pomagał przy prawie całej serii? ja osobiście uważam taką serie za straconą, mięśnie nie muszą koniecznie mocniej pracować, bo partner może pomagać za bardzo i wtedy lipa jest podobne do drop setów tak tyle że tam robisz do załamania, zdejmujesz obciążenie i od razu wjeżdżasz pod sztangę, a tu jedziesz na tym samym do końca, ale coś w tym jest

Zmieniony przez - Stoker w dniu 2010-02-16 20:31:16

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Podobne pod tym względem, że pracujesz do załamania, po czym pracujesz na mniejszym obciążeniu (z pomocą partnera). Aczkolwiek ja sam raczej partnera wykorzystuję przy wycisku jedynie jako asekurację.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
ja jak robiłem piramidkę (progres) to ostatni ciężar to był 100% dwa razy z partnerem... siła rosła w oczach

a jak dojść do 100? hmmm trzeba mieć dobry trening i dietę oraz dużo spać (chociaż ja zawsze śpię max 6h i nie narzekam)...

Zmieniony przez - wMichal w dniu 2010-02-16 23:15:30

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28684
dj chyba coś namieszałeś, bo 6 x 90% to chyba nie realne...
przynajmniej u mnie.

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ludzie 100 to naprawde zadne cuda kazdy jest w stanie tyle wyciskac bez wiekszych problemow i bez jakichs udziwnionych treningow zalozcie temat jak dojsc do 150

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium