SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
Co trening to chyba mała przesada? Sprawdzaj sobie raz na tydzień chociaż.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
z treningu na trening zadużo sie on nie zmieni :D
Ja już wyciskam 87-90kg (zależy od dnia,samopoczucia itp.) i zatydzień szykuje mega super hiper cykl, po nim powinno juz być blisko stówy :P jak dojde wkońcu do niej to napisze jak do tego doszedłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No właśnie, z treningu na trening wiele się nie mieni. Raz na tydzień możesz sprawdzać sobie, lub w ogóle dopiero po skończeniu danego planu treningowego. Jeżeli zależy Ci na wycisku, to spróbuj ćwiczyć klatkę nawet 2x tygodniowo (ale nie po prostu drugi trening na klatę. Podziel go na pół i dopiero daj drugi raz. Mi dobrze zrobiło robienie jednego dnia 5 serii wyciskania z progresją (ostatnia seria 1 powt.), potem 2 serie niepełnego wyciskania (ciężar większy niż mój max)), a innego dnia jedynie wyciskanie na klatę 5 serii 5 powt. 8 tygodni dało mi 10 kg więcej (mój max wynosił wtedy 70 kg (). Zacząłem tak, że ostatnie powtórzenie robiłem ciężarem 62,5 kg. Co tydień dokładałem 2,5 kg, a po 8 tygodniach było 80 kg i wcale nie z takim dużym trudem).)

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
Zacznijmy od tego, że ja robię klate na każdym treningu. Może źle może dobrze, nie wiem, ale wiem, że ciągle będe ją robił i nikt mnie nie przekona do zmiany, bardzo dobrze sie czuje po treningach jak i przed. Sprawdzam max w ten sposób, że np. jezeli dzis poszlo mi lekko 70 to na następnym 71. Itd. Ja myśle, że samo to, że nałoże sobie 75 i wezme to do polowy to coś mi więcej da niż bym w ogole nie sprawdzał.

Zmieniony przez - Mihau2104 w dniu 2009-10-18 20:27:21

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
co trening klate hardcorowy koleś chyba ze masz jeden trening na tydzień to zmienia postać rzeczy

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
3 treningi 3 razy plaska a na 2 treningach jeszcze skos. Efekt niesamowity. W 3 miechy 5 cm w klacie przyroslo

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
no ok. ale gdzie reszta parti?

p.s. nie spamujmy, zapraszam do działu: trening dla poczatkujących

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2009-10-18 21:59:48

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 245
ok zrobie jakiegos posta. albo przesle ci swoj plan na priv.

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
No 3x w tygodniu, zakładając, że nie ćwiczy nic innego to jeszcze ujdzie. Ale polecam zabrać się też za resztę mięśni

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Co trening klata ? dziwne ,że masz eefekty.Jeśli nawet ... co z resztą partii ? za 5 lat klata gignatyczna a uda jak patyki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium