SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
ja zaczynałem od 35 , teraz po niecałym roku ok. 80 :)

POWER IS BACK !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6134
"myślę, że oprócz tego magicznego 100 kg na klatę większe znaczenie ma stosunek masy ciała to tego ciężaru. Inaczej bowiem to wyglada, gdy ten ciężar bierze 50 kilowy gostek a inaczej , gdy ktoś , kto waży 130 kilo...Dlatego bardziej miarodejne jest np to ile razy wyciskasz swoją wagę ciała.."

Tak tylko że należy także zwrócić uwage na wzrost, ciezko bedzie dla typa 2m ktory wazy 70 wycisnac 100kg w porownaniu z gosciem 1,75 - 70kg takze, masa jak i wzrost musza byc proporcjonalne (oczywiscie to tylko moje zdanie)

"Jestem jedną z tych złych rzeczy, które przytrafiają się dobrym ludziom"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
To też godne uwagi zagadnienie. Wszak wiadomo, że teoretycznie wyższy musi wygenerować więcej "surowej" siły niż niższy, żeby podnieść taki sam ciężar. Niestety - długość mięśnia nie pomaga, a długość kości dostatecznie przeszkadza

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja sie zawsze porownuje z innymi na podstawie % ciezaru jaki wyciskamy do masy ciala :) powiedzmy ze wazac 80 wyciskam 120 to bedzie 150% prosta skuteczna metoda porownan

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Ja tam się nie porównuję z nikim i dobrze mi z tym

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
ja pytanie do osób które już przebrnęły przez legendarną 100, ponieważ również dążę do tego wyniku i nie wiem kiedy zrobić podejście, nigdy nie robiłem maxów ale stwierdziłem że fajnie wiedzieć czy wycisnę 100

na treningu płasko robię
10 - 67
8 - 75
8 - 75
6/7 - 83 (od razu przyznaje w 4 nie opuszczam do klatki tylko ok.10cm nad)

wyjściowo miałem próbować 100 jak będę w stanie w 4 wziąć 90kg

czy jest sens próbować wcześniej

Ból jest chwilowy, sława trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
myśle ze w granicach 97 kg.

ale spróbuj podejsc po 100kg. moze dasz rade

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
zapomniałem dodać że przy wyciskaniu za nic nie mogę (może nie potrafię) zrobić mostka nawet lekkiego

więc sądzisz że jak dojdę do 85 w 4 to 100 powinna pójść

Ból jest chwilowy, sława trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
moze braknąć ale spróbuj najwyżej nie weźmiesz
ale 95 powineś lecitko wycisnąć

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1213
wiec chyba jednak poczekam do 90 i wtedy na czysto wezmę

Ból jest chwilowy, sława trwa wiecznie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium