SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 kg na klate -jak do tego dojść

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 221
podnioslem wlasnie 10 x 50kg xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
No to rób rozgrzewkę później kilka pojedyńczych powtórzeń (5x 30kg, 3x 40 kg, 3x 50kg, 1x 60 kg) i 1x 70kg :) Powinno się udać. Z własnego doświadczenia robię tak, że w rozgrzewce na maxa odkładam po każdym powtórzeniu sztangę. Trochę mniej się męczę wtedy :) Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
prawie 2 lata (z kilkumiesieczna przerwa spowodowana operacja) od 50 przy wadze ~52 do 100 przy wadze 67. trening tylko okresowo ukierunkowany na sile, sila mi idzie bardzo latwo (bardzo niski wzrost, dobre proporcje).

Zmieniony przez - uojciec w dniu 2009-07-29 11:57:57

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20491
Dobra rozgrzewka, odpowiedni % ciezarow przed rekordem i jest owiele większe prawdopodobieństwo podniesienia ;)

Ja robiłem serie 10 powtórzeń na 80, a gdy próbowałem podnieść 100 to nie udało się. Dopiero gdy podnosiłem 90kg kilka (5-6powtorzen) to przebiłem granice 100kg i podniosłem wtedy odrazu 105kg...wszystko na sucho po około 5 miesiącach ;)

Ja rekordy mam na 2 planie, najważniejszy wygląd ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
A ja mam blokade psychiczna chyba po ostanim moim ostrym spadku mocy (20kg na płaskiej!! w miesiąc) , dzis wpadłem w skrajna frustracje , dałem sobie cięzar przed którym jakiejs jazdy nie mam cisnolem go 6 razy , dodalem 5kg , odpalilo sie cos wełbie "musisz muszisz wkońcu wrócic do formy musisz jesi nie dasz to bedzie masakra musisz musisz" sily splynely , ze nawet tego nie oderwalem.


Miał ktos z was kiedys taką psychoze , ze wracajac do formy tak ciezar was irytował ze wciąz jestescie na "minusie"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
a czym był spowodowany spadek? ja po 3mc niećwiczenia po operacji wyrostka spadłem jakieś 10kg, odrobiłem w mniej niz miesiac... innych spadkow nigdy nie mialem, ciezko o nie przy takich zalosnych wynikach naprawde.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
To ja leciałem prawdopodobnie na nnajlepszych miesnio niszczycielach , na kortyzolu , choernie silnym stresie po byłej lasce , rozumiesz malo zarcia malo snu totalna deprecha , po miesiacu gdy doszelem do siebie biore ciezar do seryjek , nie ruszylem go , jednym slowem masakra...

Mam psychoze i czuje to przed momentem polazlem jeszcze raz sprawdzic wynik , najpierw sie nastroilem a potem stwierdzilem ze mam to w D. =polezalem na łąweczce pomyslalem o *******ach rozluznilem sie jednym slowem , poszlo na 4 razy. gdzie rano nie szlo tego oderwac ... i bądz tu madry..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
mam na odwrot - w okresie silnego stresu typu sesja, matura etc. mam sczyt formy zawsze. nigdy tez nie mialem problemow z psychika na silowni, po prostu uwazam, ze ciezary ktorymi obracam sa tak nedzne, ze nie ma co sie zbytnio nimi podniecac/przejmowac i nastawiac psychicznie ;d

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
OOOoo to masz dobre podejscie:D:P hehe:D:D , hymm to mysle ze to adrenalinka CI tak rozsadza pozytywnie , bo jest to forma pozytywnego stresu gdy sie bardziej nastawiasz na walke niz na to ze wszystko sie sypie:D , a tak pozatym to ciakwa rozkmina no bo osoby u których czesto są sponaniczne akcje typu jakies "dzikie harce" wieczorne ucieczki przed smerfami itd, ciekawe jak to wpływa na mieso :d , hehe hymm adrenalinka podnosci cisnienie to moze i stworzysz nowa teorie , gdzie to adrenalina jest nowym bodzcem przyspieszającym regeneracje :D

A co do matury , to w moim przypadku to tak podbnie dzialalo bo stresu niszczacego wogule nie byl byl spokuj i myśli w stlu "Rozpie.. tą maturke" ;), hehe bedzie sie trzeba przestawic na tkaie myslenie jak mówisz , to g**** jest wiec po co sie tym martwic :D ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
eh 100 bez koksu sie chyba nie da

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENER

Następny temat

Jak to jest ?

WHEY premium